17 Nisan 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA TRAMVAYLAR VALİ DENETLERKEN BOŞ, DENETİM YOKKEN TIKLIM TIKLIM

Samsun'da tramvaylar Vali denetlerken boş, denetim yokken tıklım tıklım

Samsun'da tramvayları Vali denetlerken ayakta yolcu almazken, denetim dışında ise tramvayların tıklım tıklım dolu olması dikkati çekiyor.

09 Mart 2021 Salı 12:41 GÜNCEL

Samsun KoronaVirüs vaka artışı yaşayan illerin başında gelirken, toplu taşıma araçlarında Vali ve protokol üyelerinin yaptığı denetimlerde araçlarda ayakta yolcu bulunmazken, denetimin yapılmadığı normal anlarda ise toplu taşıma araçlarının tıklım tıklım dolması şaşırtıyor.


Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir ile birlikte tramvayları denetledi. Vali Dağlı ve Büyükşehir Başkanı Demir'in denetim yaptığı tramvayda ayakta yolcu ve kalabalık bulunmazken, vatandaşlar ise tramvayların tıklım tıklım dolu olan halini gösteren anlık fotoğrafları sosyal medyada paylaşıyor.

KoronaVirüs vaka artış hızında Türkiye genelinde çok yüksek riskli iller arasında yer alan Samsun'da toplu taşıma araçlarına yönelik yapılan denetimlerde Vali Zülkif Dağlı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in yaptığı denetimlere ait görüntüler Valiliğe ait sosyal medya sayfalarından yayınlandı. 

Vali'nin yaptığı denetim sırasında tramvay ve toplu taşıma araçlarında kalabalık ve ayakta yolcu bulunmazken, vatandaşlar ise denetim harici tramvay ve toplu taşıma araçlarında yaşanan kalabalıkları gösteren görüntüleri paylayarak, "Vali denetlerken her şey muntazam ama Vali yokken tramvay ve otobüsler tıklım tıklım" diyerek bu durumu eleştirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş

09 Mart 2021 Salı 15:22

Geçen hafta soylunun cenazeye geldiği gün hiç abartısız yazıyorum 2-3 kmlik bir sokakta en az 5 kişinin olduğu denetim yapan 3 ayrı polis ekibi vardı.Gerisini siz düşünün, vali denetim yapacak deyip samulaş güvenlikçilerine talimatla yolcuların geri çevrilttirildiği tiyatroyu...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un risk haritasında kırmızı bölgeler artıyor

Samsun'un risk haritasında kırmızı bölgeler artıyor