02 Ağustos 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA TUTUKLANAN DAİRE BAŞKANI TERME BELEDİYESİNDE DE ZİMMETİNE PARA MI GEÇİRDİ

Samsun'da tutuklanan daire başkanı Terme Belediyesinde de zimmetine para mı geçirdi

Samsun'da tutuklanan daire başkanı Terme Belediyesinde de zimmetine para mı geçirdi. Samsun'da rüşvet iddiası ile tutuklanan daire başkanının daha önce görev yaptığı Terme Belediyesinin Başkanı Ali Kılıç'a şok sorular soruldu..

26 Aralık 2020 Cumartesi 12:27 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinde Mali Hizmetler Dairesi Başkanının tutuklanması sonrası daha önce görev yaptığı Terme Belediyesinden de şok edici iddialar gündeme geldi.


CHP Terme İlçe Başkanı İbrahim Yavuz, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'a tutuklanan daire başkanı ile ilgili zor ve şok edici sorular sordu.

CHP Terme İlçe Başkanı Yavuz, Belediye Başkanı Ali Kılıç'a sorduğu sorularda tutuklanan daire başkanının Terme Belediyesinde görev yaptığı dönemde işçi ikramiyelerini zimmetine geçirdiği iddiasını gündeme getirerek, şu açıklamada bulundu.
"Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç acilen bu sorulara cevap vermeli, kamuoyunu aydınlatmalıdır. Şu an cezaevinde olan eski muhasebe müdüründen Samsun Büyükşehire geçmesi karşılığında para aldığınız iddiaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Terme Belediyesinde çalıştığı dönemde işçilerin ikramiyelerini ödemediği parayı zimmetine geçirdiği iddiaları doğru mu? Farklı kurumlar kuruluşlar üzerinden bu paraların aklandığı iddiaları doğru mudur? Bu kişinin terme Belediyesinde çalıştığı dönemi inceleme altına almayı düşünüyor musunuz?" 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Gökbõrü Atsız

27 Aralık 2020 Pazar 11:04

Akp li olupta köşeyi dönmeyene rastlamadık diyorum.Yiyin beyler yiyin meydan sizindir.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Kavak ilçesinde yol tepkisi! Vatandaş çukurlarda biriken suda balık tuttu

Samsun'un Kavak ilçesinde yol tepkisi! Vatandaş çukurlarda biriken suda balık tuttu