27 Temmuz 2021 Salı

SAMSUN'DA TUTUKLANAN DAİRE BAŞKANININ GÖRÜŞTÜĞÜ O BAYAN KİMDİ! FLAŞ İDDİA

Samsun'da tutuklanan Daire Başkanının görüştüğü o bayan kimdi! Flaş iddia

Samsun Büyükşehir Belediyesinde tutuklanan Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Bahattin Karakaş'ın eşini aldattığı iddiası ile yayınlanan görüntülerde yer alan bayan için flaş bir iddia gündeme geldi. Samsun'da tutuklanan Daire Başkanının görüştüğü o bayan kimdi?

23 Aralık 2020 Çarşamba 22:18 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinde Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Bahattin Karakaş'ın tutuklanması şok etkisi yaratırken, tutuklanma olayı sonrası iddialar havalarda uçuşmaya başladı.


Hatırlanacağı üzere tutuklanan Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Karakaş'ın emniyet operasyonu öncesi, hamile olan eşini belediyede çalışan bir bayanla aldattığı ve bu olay anına ait tesadüfen çekilen bir video görüntüsü de sosyal medyada yayınlanmıştı.

HER ŞEY O GÖRÜNTÜLERDEN SONRA OLDU
Hamile eşin çığlıkları üzerine bir vatandaşın çektiği video görüntülerinde Bahattin Karakaş'ın yanında bulunan bir bayan olduğu ve eşinin de bu bayana tepki gösterdiği görülmüştü. Tesadüfen çekilen bu video ise gazeteci Mehmet Yazıcı ve Ünal Yavuz'un sunduğu Er Meydanı programında yayınlanacağı anonsu yapılınca ortalık karıştı. Gazeteciler Yazıcı ve Yavuz'a görüntülerin yayınlanmaması için telkinlerde bulunulurken olayın aldatma olmadığı hamile eşin konuyu yanlış anladığı yönünde savunmalar yapıldı. Nihayetinde söz konusu görüntüler Er Meydanı programında yayınlandıktan kısa bir süre sonra erişim engelleme kararı ile bu görüntüler yayından mahkeme kararı ile kaldırtıldı.

YASAK AŞK DEĞİL MÜTEAHHİTİN SEKRETERİ
Söz konusu görüntüler Samsun'da infial yaratırken, Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Karakaş'ın bu olaydan kısa bir süre sonra gözaltına alındıktan sonra tutuklanması da kentin gündemi oldu. Edindiğimiz bilgilere göre tutuklanan Bahattin Karakaş'ın aldatma iddiası ile gündeme gelen video görüntülerinde görüştüğü bayanın her ne kadar belediyede çalıştığı gündeme gelse de, söz konusu bayanın aslında belediyede çalışmadığı ortaya çıktı. Yine SamsunKentHaber'in edindiği bilgilere göre aldatma iddiası ile tesadüfen çekilen video görüntülerinde yer alan bayanın, belediyede çalışan bir personel olmadığı aksine bir müteahhittin sekreteri olduğu iddiası gündeme geldi.

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI DÜGMEYE BASILDI
Yine iddiaya göre söz konusu görüntülerin yayınlanmaması için gazetecilere hamile eşin konuyu yanlış anladığı savunması da işte bu yüzden yapıldı. Ve yine Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Karakaş ile birlikte bir müteahhidinde önceki gün yapılan gözaltı sonrası tutuklanmasının da, aldatma iddiası ile tesadüfen çekilen görüntülerin düğmeye basılmasına neden olduğu iddia edildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr- Haberin Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilse dahi yayınlanamaz. 
Taklacılar şunu bilsin; Haber ilk yayınlayana aittir. O yüzden teliften kurtulamazsınız.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da daire başkanı ile birlikte müteahhitte tutuklandı! O müteahhit kim?

Samsun'da daire başkanı ile birlikte müteahhitte tutuklandı! O müteahhit kim?