27 Ekim 2021 Çarşamba

SAMSUN'DA TUTUKLU DAİRE BAŞKANI TGRT HABER'İN GÜNDEMİ OLDU

Samsun'da tutuklu daire başkanı TGRT Haber'in gündemi oldu

Samsun Kent Haber'in tutuklu Mali Hizmetler eski Daire Başkanı ile ilgili yayınladığı belgeler TGRT Haber'de gazeteci Cem Küçük ve Aslı Hünel'in gündemi oldu.

22 Eylül 2021 Çarşamba 15:39 GÜNCEL

Samsun'da rüşvet aldığı iddiası ile Aralık ayında tutuklanan Mali Hizmetler Dairesi eski Başkanı Bahattin K. ile ilgili Samsun Kent Haber'in yayımladığı belgeler TGRT Haber'de Günaydın Türkiye canlı yayınının haber konusu oldu.


TGRT Haber'de gazeteci Cem Küçük ve Aslı Hünel'in sunduğu Günaydın Türkiye canlı yayının bu sabah ki gündemi arasında Samsun'da rüşvet iddiası ile tutuklanan daire başkanı Bahattin K.'de yer aldı. 

Samsun Kent Haber, Bahattin K.'nın makam odasında bulunan gizli çelik kasadan çıkan servet ile ilgili kayıt altına alınan resmi tutanakların belgesini ve Bahattin K.'nın yakalanması ile ilgili şikayeti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in yaptığına dair resmi dilekçenin evrakını haberleştirmişti. Bu haber TGRT Haber'de Cem Küçük ve Aslı Hünel'in sunduğu Günaydın Türkiye canlı yayınında ele alındı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Behçet

23 Eylül 2021 Perşembe 10:17

Bu adamı esas Necaattin Demirtaşa sorun onu ilkadım belediyesinde malihizmetler müdürü yapan odur. Belediyeni parası kasadan onun zamanında kayboldu. Alacaklılardan komisyon almadan paralarını ödemezdi bunların hepsinden necaatininde özel kaleme bakan N.Ö de haberleri vardı ama görevde o adamı tuttular

Ali Demir

22 Eylül 2021 Çarşamba 21:18

Biz çok utanıyoruzYa Mustafa Demir başkan sende utanıyonmu bu adamı ben getirmedim ya sen getirdin bir özür dilemen gerekmiyormu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Nedir bu okullardaki 'Yardımcı Kitap' meselesi? Rant mı var! İddialar vahim

Nedir bu okullardaki 'Yardımcı Kitap' meselesi? Rant mı var! İddialar vahim