15 Haziran 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA ULAŞ MANGAL'IN AÇILIŞI DUALAR EŞLİĞİNDE YAPILDI

Samsun'da Ulaş Mangal'ın açılışı dualar eşliğinde yapıldı

Samsun'un İlkadım ilçesi Hançerli mahallesi 100'üncü Yıl Bulvarında hizmete giren Ulaş Mangal Evi'nin açılışı İlkadım Belediyesi Başkanı Yardımcısı Yahya Çınkıl tarafından yapıldı.

19 Nisan 2018 Perşembe 20:02 GÜNCEL

Samsun’da Ulaş Mangal Evi'nin açılışı düzenlenen tören ile yapıldı. İlkadım ilçesi Hançerli mahallesi 100'üncü Yıl Bulvarında hizmete giren Ulaş Mangal restoranının açılışı dualar eşliğinde yapıldı.

İbrahim Çevik'in işletmesini yaptığı Ulaş Mangal'ın açılışı İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Yahya Çınkıl, Liv Hospital Hastanesi doktorlarından Opr.Od. Yılmaz Karagöz ve davetlilerin katılımı ile yapıldı. 
Açılışı yapılan Ulaş Mangal İşletme Sahibi İbrahim Çevik, “Mangal keyfinden bir gün önce etlerin terbiyeye yatırılması etin lezzetine lezzet katar bu işi bilenlerdenim. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Damak tadına hitabeden etlerimizi özenle seçerek müşterilerimize sunuyoruz. Aynı zamanda kilo işi ile kanatta ucuz fiyata müşteriye pişirildikten sonra servis ediliyoruz. Fiyat ve özel damak tadı ile iddialıyız. Hem hesaplı ve hem de kalite sunuyoruz. Ayrıca dışarıya servis yapıyoruz. Tüm dostlarımızı mekanımızda ağırlamaya bekliyoruz" dedi.

Yapılan açılış sonrası İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Yahya Çınkıl ve açılışa katılan Liv Hospital Hastanesi doktorlarından Op.Dr.Yılmaz Karagöz, Ulaş Mangal Evi restoranında fırına pide atarak, işletme sahibine hayırlı olsun temennisinde bulundu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da sosyal medyada FETÖ propagandası ve Cumhurbaşkanına hakarete tutuklama

Samsun'da sosyal medyada FETÖ propagandası ve Cumhurbaşkanına hakarete tutuklama