22 Ocak 2019 Salı

SAMSUN'DA ÜLKÜ OCAKLARI AFRİN'DEKİ ASKERLER İÇİN 10 İLÇEDE EŞ ZAMANLI DUALAR ETTİ

Samsun'da Ülkü Ocakları Afrin'deki askerler için 10 ilçede eş zamanlı dualar etti

Samsun'da Ülkü Ocakları, Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı Harekatına katılan askerler için 10 ilçede eş zamanlı dua ederken, düzenlenen etkinlikte Fetih Suresi'de okundu.

23 Ocak 2018 Salı 16:53 GÜNCEL

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı tarafından, Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı Harekatı operasyonuna katılan Kahraman Türk Askerleri için akşam namazına müteakiben İl ve ilçe başkanlıklarınca Kuran-ı Kerim Tilaveti yapılıp, dualar edildi.

 
Samsun Ülkü Ocakları'nın il ve ilçe temsilciliklerinde buluşan ülkücüler, 20 ocak'ta başlayan Zeytin Dalı Harekatına katılan şanlı Türk Ordusu için Kuran-ı Kerim tilaveti yapılarak, dualar etti.

Kuran-ı Kerim tilaveti sonrası konuşan Samsun İl Başkanı Yalçın Altıntaş, "Şehit olmayı en büyük onur sayan Şanlı Türk Milletinin evlatları dün, Sarıkamış'ta Çanakkale'de olduğu gibi bugünde aynı ruh ve inançla Yüce Türkiye Cumhuriyeti'nin güvenliği için Afrin'e operasyon düzenledi. Genel Başkanı Sayın Olcay Kılavuz, beyefendinin talimatıyla Türk Milletinin 57. Alayı olan Ülkü Ocaklarının tüm il ve ilçe başkanlıklarında, Kuran-ı Kerim tilaveti yapılarak, fetih süresi okundu ve ardından dualar edildi. Bizde Samsun olarak il başkanlığımız ve 13 ilçe başkanlığımızda eş zamanlı olarak toplanıp dualar ettik" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Suriyeliler 10 ilde Afrin'de gönüllü askerlik için askerlik şubelerine başvurdu

Suriyeliler 10 ilde Afrin'de gönüllü askerlik için askerlik şubelerine başvurdu