23 Nisan 2019 Salı

SAMSUN'DA ÜNİVERSİTELİ ÜLKÜCÜLER MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİYİZ SLOGANLARI İLE YÜRÜYÜŞ YAPTI

Samsun'da üniversiteli ülkücüler Mustafa Kemal'in askerleriyiz sloganları ile yürüyüş yaptı

Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde yeni eğitim öğretim döneminin başlaması nedeniyle Ülkü Ocakları Üniversite Birim Başkanlığı tarafından düzenlenen yürüyüşte İzmir Marşı çalındı, üniversiteli ülkücüler 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' sloganları attı.

01 Ekim 2018 Pazartesi 18:50 GÜNCEL

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Türk Bayrakları ile yürüyüş yapan ülkücü gençler, İzmir Marşı eşliğinde 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' sloganları attı.

Samsun'da 19 Mayıs Üniversitesi Ülkü Ocakları Üniversite Birim Başkanlığı tarafından yeni eğitim öğretim döneminin başlaması nedeni ile gerçekleştirilen yürüyüşe çok sayıda üniversiteli ülkücü katıldı.

Ondokuz Mayıs Üniversitesinde gerçekleşen yürüyüşte Ülkü Ocakları Üniversite Bölüm Başkanı Serdal Ciba ise şu açıklamayı yaptı.

"Biz ülkücülerin en büyük amacı, millet dediğimiz bu kutsaliyeti bölmek isteyenlere karşı tek bilek tek yürek olduğumuzu göstermektir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve  başbuğumuz Alparslan Türkeş'in emri üzerine çıktığımız bu yolda hiçbir zaman yılmadık. Sen mi kurtaracaksın bu vatanı diyenlere cevabımız her zaman gerekirse evet oldu. Bizler atamızın altın nasihatını unutmayanlarız.  'Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!' Benim sizin unutmaması gereken parola budur."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da CHP, kaybettiği Atakum Belediyesini geri almak istiyor

Samsun'da CHP, kaybettiği Atakum Belediyesini geri almak istiyor