20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA VATANDAŞLAR İNTERNETİN ÇEKMEMESİ İLE İLGİLİ SORUNLARINI BU VİDEO İLE ANLATTI

Samsun'da vatandaşlar internetin çekmemesi ile ilgili sorunlarını bu video ile anlattı

Samsun'un Çarşamba ilçesine bağlı Kürtün mahallesinde internetin çekmemesi üzerine vatandaşlar yaşadıkları bu sorunu çektikleri bir video ile adeta ti'ye aldı.

22 Ağustos 2018 Çarşamba 14:55 GÜNCEL

Samsun'un Çarşamba ilçesine bağlı Kürtün mahallesinde internetin çekmemesi ile ilgili sorunlarını ilginç bir video çekerek gündeme getiren vatandaşlar seslerini Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom'a duyurmaya çalıştı.


Çarşamba ilçesine bağlı Kürtün mahallesinde cep telefonlarından internete girilememesini ve vatandaşın bu nedenle yaşadığı mağduriyeti bir video ile göstermeye çalışan Selahattin Aydın isimli vatandaş, bir anda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom'un dikkatini çekti.

Samsun'un Çarşamba ilçesine bağlı Kürtün mahallesinde internetin çekmemesi ile ilgili yaşanan mağduriyeti anlatabilmek için iki vatandaşın omuzuna çıkan Selahattin Aydın  bir elinde cep telefonu ile internetin yüklenmesini mizahi bir şekilde anlattı.  Selahattin Aydın'ın sosyal medyada yayınladığı bu esprili videoya Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom'un Müşteri hizmetlerinden mesaj yağarken bazı vatandaşlarda kendi mahallelerinde ayrı sorunun yaşandığını yazdı. 

Samsun'un Salıpazarı ilçesi Karacaören mahallesinden bir vatandaşta yayınlanan videonun altına yorum yazarak internetin çekmediğini mağdur olduklarını dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan: Bu ekonomik kriz değil, ekonomik saldırıdır

Çiğdem Karaaslan: Bu ekonomik kriz değil, ekonomik saldırıdır