25 Ocak 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA VEDAT YILMAZ, ATAKUM BELEDİYESİ BAŞKANI DEVECİ'NİN BAŞKAN DANIŞMANI OLDU

Samsun'da Vedat Yılmaz, Atakum Belediyesi Başkanı Deveci'nin başkan danışmanı oldu

Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinde Atakum Belediyesi Başkanı seçilen Cemil Deveci'nin Başkan Danışmanı belli oldu. Samsun'da Gazi Belediyesi eski Başkanı Vedat Yılmaz, Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'nin başkan danışmanlığı görevine getirildi.

14 Nisan 2019 Pazar 17:13 GÜNCEL

Samsun'da kapatılan Gazi Belediyesi eski Başkanı Vedat Yılmaz, 31 Mart yerel seçimlerinde Atakum Belediyesi Başkanı seçilen Cemil Deveci'nin  başkan danışmanı oldu.


Samsun'da bir dönem CHP'den Gazi Belediyesi Başkanlığı görevi yapan ve CHP'den daha önceki yerel seçimlerde İlkadım Belediye Başkan adayı olan eski belediye başkanı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz'a 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Atakum'da Başkan seçilen Cemil Deveci'nin yönetim kadrosunda görev verildi. Vedat Yılmaz, Atakum Belediye Başkanı Deveci'nin başkan danışmanlığı görevine getirildi. 

GÜZEL İŞLERE İMZA ATILACAK 
Hedef Halk Gazetesinden Alper Cabbar'ın haberine göre Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'nin  başkan danışmanı olması nedeni ile tebrik ziyaretlerini kabul eden Vedat Yılmaz, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Vedat Yılmaz, Atakum'da güzel işlere imza atacaklarını sözlerine ekledi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Atakumlu

15 Nisan 2019 Pazartesi 04:52

Cemil deveci gazi belediyesinde duru şehirde bir cok konuda dedikodusu olduğu bilinen vedat yılmazı baskan yardimcisi yaptin ATAKUM da oturan biri olarak bir daha 5 yil sonra göremezsin belediye başkanlığını gördüğün gorecegin bu cemil deveci bir daha sana oy verirsem ellerim kirilsin

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da pazarcılar odası başkanı Muhammet Yazıcı'nın tanzim öfkesi!

Samsun'da pazarcılar odası başkanı Muhammet Yazıcı'nın tanzim öfkesi!