16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA VİCDANSIZ HIRSIZIN ÇALDIĞI PAKO İSİMLİ KÖPEK YARALI HALDE SAHİBİNE DÖNDÜ

Samsun'da vicdansız hırsızın çaldığı Pako isimli köpek yaralı halde sahibine döndü

Samsun'da 3 gün önce İlkadım Gönüllüleri ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Songül Saygılı'nın köpeğini çalan vicdansız hırsızın Pako isimli köpeğe işkence yapıp sokağa terk ettiği iddia edildi.

08 Temmuz 2018 Pazar 19:32 GÜNCEL

Samsun'da çalınan Pako isimli köpek yaralı halde sahibine geri döndü. Songül Saygılı'nın çalınan köpeğine kim yada kimlerin yaraladığı ise bilinmiyor.


Samsun'da İlkadım Gönüllüleri ve Yardımlaşma Derneği önünde tasması ile duran Pako isimli köpeği 3 gün önce alıp giden hırsız, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. 

Pako isimli terier cinsi köpeğin bulunması için sosyal medyadan duyurular yaparak hırsızın görüntülerini yayınlayan Songül Saygılı, kaybolan köpeğini 3 gün sonra buldu ancak büyük bir şok yaşadı. Köpeği alıp giden hırsızı bir kişinin tanıdığını söylemesi üzerine harekete geçen İlkadım Gönüllüleri ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Songül Saygılı, hırsızı tanıdığını söyleyen şahısa, köpeği alıp giden caniye iletmesi için "Kızımı geri getirsin. Ondan davacı olmayacağım" dedi.Songül Saygılı'nın bu mesajı sonrası, Pako isimli köpeği alıp giden vicdansızın, İlkadım Gönüllüleri ve Yardımlaşma Derneği önünden alıp gittiği terier cinsi köpeği işkence yaparak sokağa terk ettiği iddia edildi. Pako isimli köpek serbest kalınca sahibi Songül Saygılı'nın evine kadar gelirken, köpeğin sol arka bacağının 5 santimetre kesik olduğu kuyruk sokumunda ise kanaması olduğu görüldü. Yaralı halde geri dönen Pako isimli köpeğini veteriner kontrolünden geçiren Songül Saygılı, köpeğini çalan şahsın adresini ve kimliğini tespit etmesi üzerine  Pako'yu sokağa bıraktığını söyledi. Pako isimli köpek ise sahibine yaralı halde geri döndü. Songül Saygılı, köpeğini çalan şahıs ile ilgili davasını sürdüreceğini açıkladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin'den tevazu açıklaması! Makamlar tepeden bakmak için işgal edilmez

Zihni Şahin'den tevazu açıklaması! Makamlar tepeden bakmak için işgal edilmez