27 Mayıs 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA YAKAKENT BELEDİYE BAŞKANI KIYMA SEÇİME 3 AY KALA PAZAR YERİNİ YAPMAYA BAŞLADI

Samsun'da Yakakent Belediye Başkanı Kıyma seçime 3 ay kala pazar yerini yapmaya başladı

Samsun'un Yakakent İlçe Belediyesi Başkanı Hüseyin Kıyma, 2014 yılında söz verdiği kapalı pazar yerini 31 Mart 2019 yerel seçimlerine 3 ay kala yapmaya başladı.

20 Aralık 2018 Perşembe 14:37 GÜNCEL

Samsun'un Yakakent İlçe Belediyesi  Başkanı Hüseyin Kıyma, 2014 yerel seçimlerinde Yakakent ilçesine yapma sözü verdiği kapalı pazar yerini, 31 Mart 2019 yerel seçimlerine 3 ay kala yapmaya başlaması dikkati çekti.


Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, 2014 yerel seçimlerinde ilçeye kapalı pazar yeri sözü vermişti. Ancak aradan geçen 4.5 yıl içerisinde söz verdiği kapalı pazar yeri projesi ile ilgili hiç bir somut adım atmayan Hüseyin Kıyma, 2019 yerel seçimleri nedeni ile atağa geçerek pazar yerini yapmaya başladı.4.5 yıl içerisinde Yakakent ilçesine yapılan hizmetlerle ilgili çalışmaları basına yansımayan Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Anadolu Ajansı üzerinden servis ettirdiği haberle yerel seçime 3 ay kala ilçede belediye olarak çalışıyoruz mesajı verdi.

Ajansın servis ettiği habere göre, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, çok amaçlı gezinti yolu ve modern kapalı pazar yeri projelerinde incelemede bulundu.

İncelemeleri sırasında Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma'ya, Belediye Meclisi üyeleri de eşlik etti. Yakakent İlçesinde başlanan projelerin kısa sürede bitirileceğini belirten Hüseyin Kıyma, "İnşallah kısa sürede kapalı pazar yeri çalışmalarımızı bitirerek pazar esnafımıza hizmete sunacağız. Ayrıca gezi yoluyla ilgili, halkımızın yürüyüş yapacağız, temiz hava alacağı bir parkuru bitirip Yakakent'imize kazandırmanın da mutluluğunu yaşayacağız. Her zaman ifade ettiğimiz gibi 'daima millet, daima hizmet' parolasıyla proje ve çalışmalarımıza devam edeceğiz." diye konuştu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kamu kurumları ve Kaymakamlıklarda bürokratlar 20 yıldır vekaleten görev yapıyor

Samsun'da kamu kurumları ve Kaymakamlıklarda bürokratlar 20 yıldır vekaleten görev yapıyor