24 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA YAŞAYAN ATATÜRK SALONUNDA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLANDI

Samsun'da Yaşayan Atatürk salonunda 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlandı

Samsun Valisi Osman Kaymak, 30 Ağustos Zafer Bayramının 96'ıncı yıl dönümü nedeni ile Valilik binasında bulunan Yaşayan Atatürk salonunda askeri ve mülki erkanın katılımı ile düzenlenen törende bayram tebriklerini kabul etti.

30 Ağustos 2018 Perşembe 14:54 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, 30 Ağustos Zafer Bayramının 96'ıncı yıl dönümünde Valilik binasında bulunan Yaşaşan Atatürk salonunda bayram tebriklerini kabul etti.


Samsun'da 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü'nün 96. Yıldönümü kutlamaları dolayısı ile Samsun Valilik binasında yer alan Yaşayan Atatürk Salonunda töreni düzenlendi. 

Samsun Valilik binasında düzenlenen törende Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ile beraber 30 Ağustos Zafer Bayramı tebriklerini kabul etti. 

Törene, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Ali Cengiz, Samsun Vali Yardımcıları Hasan Öztürk, Recep Yüksel ve Sezgin Üçüncü, İlçe Kaymakamları, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Samsun İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ünsal Ağaoğlu, Samsun Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutan Vekili Sg. Yb. Tayfun Paşaoğlu, ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, protokol üyeleri, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, askeri, idari ve mülki erkan katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 30 Ağustos Zafer Bayramının 96'ıncı yılı coşku içinde kutlandı

Samsun'da 30 Ağustos Zafer Bayramının 96'ıncı yılı coşku içinde kutlandı