27 Ekim 2021 Çarşamba

SAMSUN'DA YAZA VEDA KONSERİ VE BULAŞ İÇİN MUHTEŞEM KALABALIK!

Samsun'da Yaza Veda Konseri ve bulaş için muhteşem kalabalık!

Samsun'un Atakum ilçesinde düzenlenen Yaza Veda Konserinde izdiham yaşanması, 'Bulaş İçin Muhteşem Kalabalık' dedirtti.

01 Eylül 2021 Çarşamba 09:18 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde Yaza Veda Konseri düzenlendi, konserde alanı hınca hınç dolduran dinleyicilerin varyant virüse rağmen maskesiz, mesafesiz olması eleştiri konusu oldu.


Sefo, Reynmen, Berkcan Güven'in sahne aldığı konserde tam bir izdiham yaşandı. Konser saatinden önce trafik kilitlenirken, etkinliğin yapılacağı alana girmek isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Konser saatinin gelmesi ile alana girenlerin maske takmamaları ve sosyal mesafeyi korumamaları dikkati çekti. Konseri düzenleyen belediyenin sosyal medya sayfasından yayınladığı kalabalıklara ait görüntülere ise pandemi sebebi ile eleştiriler geldi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Murat

01 Eylül 2021 Çarşamba 09:07

Hükümet artık kontrolü bırakmakı bakan çıkıp sürekli açıklama yapmamalı vakalar açıklanmamalı artık ölen ölmeli kalan kalmalı yeter ya! Biz korundukça bu gibi dangalaklar yüzünden virüs artıyor. 1.5 dönemdir evden okuyorum. Eğitim rezaletti iyice ayaklar altına alındı. Ülkede geleceği olmayan o kadar genç var ki. Hiç biri gelecek hayatını düşünmeden boş boş yaşıyor. Ayrıca pandemideysek bu bulunduğumuz durumun bir kuralları varsa ayırt edilmeden herkesin bu kurallara uyması gerekir.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da okul öncesi ve birinci sınıf öğrencileri için ilk ders zili çaldı

Samsun'da okul öncesi ve birinci sınıf öğrencileri için ilk ders zili çaldı