16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA ZİHNİ ŞAHİN'İN YERİNE BAFRA BELEDİYESİ BAŞKANLIĞINA HAMİT KILIÇ SEÇİLDİ

Samsun'da Zihni Şahin'in yerine Bafra Belediyesi Başkanlığına Hamit Kılıç seçildi

Samsun'un Bafra İlçe Belediyesi Başkanlığı için yapılan seçimde göreve Hamit Kılıç seçildi. Bafra Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı olması nedeni ile Bafra Belediyesi Başkanlığı için seçim yapıldı.

13 Mayıs 2018 Pazar 19:33 GÜNCEL

Samsun'un Bafra İlçe Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olmasının ardından olağanüstü toplanan Bafra Belediye Meclisi Hamit Kılıç'ı Bafra Belediyesinin yeni Başkanı olarak seçti.


Bafra Belediye Meclisinde, AK Parti'nin Zihni Şahin'in yerine aday gösterdiği Hamit Kılıç, 27 oyla Belediye Başkanlığı'na getirildi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, yaptığı konuşmada, Hamit Kılıç'a başarılar dileyerek, "Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Hamit Kılıç kardeşimizin ve sizlerin yanında her daim olacağım." dedi.

Bafra Belediyesi Başkanı seçilen Hamit Kılıç ise teşekkür konuşmasının ardından, "Önümüzdeki süreçte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımızla, Sayın Bakanımızla, sayın milletvekillerimizle, il ve ilçe teşkilatlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle ve kamu kuruluşlarımızla uyum içinde çalışarak ortak aklı öne çıkaran bir yönetim anlayışıyla bu görevi Allah’ın izniyle hakkıyla yerine getireceğimden hiç şüpheniz olmasın. Bu arada Anneler Günü nedeniyle başta şehit anneleri olmak üzere dünyanın en önemli görevini üzerilerine yüklenen tüm annelerimizin ellerinden öpüyor ve tüm annelerimizin Anneler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum." ifadesinde bulundu.

Meclis toplantısından sonra Bafra Belediyesinde devir teslim töreni gerçekleştirildi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin, Bafra Belediyesi'nin mührünü, Hamit Kılıç'a teslim etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da iki oğlu ile uyuşturucudan gözaltına alınan annenin 1 oğlu tutuklandı

Samsun'da iki oğlu ile uyuşturucudan gözaltına alınan annenin 1 oğlu tutuklandı