25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DAN 5 FİRMA BAKANLIĞIN TAĞŞİŞ YAPAN 618 FİRMA LİSTESİNDE YER ALDI

Samsun'dan 5 firma bakanlığın tağşiş yapan 618 firma listesinde yer aldı

Samsun'da gıda ürünlerinde tağşiş yapan firmalar.. Tarım ve Orman Bakanlığının tağşiş yaptığı, ürünlere yan madde ve ilaç kattığını tespit ettiği 618 firma arasında Samsun'dan da 5 firma yer aldı.

12 Ekim 2019 Cumartesi 17:42 GÜNCEL

Gıda ürünlerinde yan madde karıştıran, ilaç katan, domuz eti kullanan 618 firmanın 1211 ürünü ifşa edildi. Samsun'dan ise 5 firmanın tağşiş yaptığı belirlendi.


Tarım ve Orman Bakanlığının internet sitesinde yer alan duyuruda, taklit ve tağşiş yaptığı belirlenen işletmeler ve ürünlerinin parti numaraları ilan edildi.

tağşiş yaptığı, ürünlere yan madde ve ilaç kattığını tespit ettiği 618 firma arasında Samsun'dan da 5 firma bitkisel yağ ve margarin, et ve et ürünleri ile süt ve süt ürünleri kategorisinde yer aldı.

Buna göre Tarım ve Orman Bakanlığının tağşiş yaptığı, ürünlere yan madde ve ilaç kattığını tespit ettiği 618 firma arasında Samsun'dan da Ankara karayolunda bulunan Akcaabat Köfte Salonu, Aksüt Süt Ürünleri, Samsun'un Çarşamba ilçesinde bulunan Yıldız Kardeşler Kasap ve Ocakbaşı Restoran, Bafra ilçesinde bulunan Dö-Pi Gıda-Beyaz Saray Lokantası ile Zaimoğlu Gıda yer aldı.


      

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş İlkadım ilçesine güzel hizmetler yaptıklarını söyledi

Necattin Demirtaş İlkadım ilçesine güzel hizmetler yaptıklarını söyledi