24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUN'DAN OTOBÜSLE ŞEHİR DIŞINA ÇIKIŞLAR DURDURULDU

Samsun'dan otobüsle şehir dışına çıkışlar durduruldu

Samsun'da Korona Virüs tedbirleri kapsamında şehir dışına otobüsle çıkışlar durduruldu. Hangi şartlarda otobüsle yolculuk yapılmasına izin verilecek..

28 Mart 2020 Cumartesi 22:18 GÜNCEL

Samsun'da alınan Korona Virüs tedbirleri kapsamında, şehir dışına yolcu otobüsleri ile çıkışların durdurulduğu açıklandı.

 
Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada, 28 Mart 2020 tarihi saat 17:00 itibari ile Samsun'dan şehir dışına yolcu otobüsleri ile çıkışların durdurulduğu belirtildi. Yapılan açıklamada, Samsun'dan yolcu otobüsleri ile şehir dışına çıkışlara ise hangi şartlarda izin verileceği de kamuoyuna duyuruldu.

Buna göre Samsun'da tedavi için doktor kararıyla sevk edilen hastalar, birinci derece yakını vefat eden ya da ağır hasta olanlar, son 15 günde gelip, kalacak yeri olmayan vatandaşlar, otogarlardaki seyahat izin kurulu, ilçelerde ise Kaymakamlık izni ile seyahat edebilecek.

Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada Korona Virüs tedbirleri kapsamında ayrıca sahiller, mesire ve piknik alanlarında, piknik yapmak, balık tutmak, spor, yürüyüş gibi faaliyetlerde 28 Mart 2020 tarihi saat 17:00 itibari ile yasaklandığı bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım Korona Virüs test sonucunu açıkladı

Yüksel Yıldırım Korona Virüs test sonucunu açıkladı