19 Ocak 2022 Çarşamba

SAMSUNLU İDLİB ŞEHİTLERİMİZ! 4 YİĞİT, 4 EVLAT..

Samsunlu İdlib şehitlerimiz! 4 yiğit, 4 evlat..

Samsun doğumlu 4 asker İdlib'de şehit oldu. Samsun'a İdlib'den 4 şehit haberi geldi. Samsun doğumlu İdlib şehitleri.. Samsunlu İdlib şehitlerimiz! 4 yiğit, 4 evlat..

29 Şubat 2020 Cumartesi 18:21 GÜNCEL

Samsunlular İdlib'den gelen acı haberlerle büyük üzüntü yaşarken, Samsun doğumlu Şükrü Elibol, Tayfun Pekel, Recep Bekir ve Eyüp Gülaştı görev yaptıkları İdlib'de şehit oldu.


Samsun'a İdlib'den ilk şehit ateşi uzman onbaşı Şükrü Elibol'un acı haberi ile geldi. İdlib'de görev yapan uzman onbaşı Şükrü Elibol, rejim güçlerinin saldırısı sonucu şehit olurken, şehidin cenazesi Alaçam ilçesinde toprağa verilmişti. Şehit Şükrü Elibol'un acısını yaşayan Samsun, önceki gün İdlib'de 33 askerimizin şehit olduğu alçak saldırıda şehit düşen uzman onbaşı Tayfun Pekel'in acı haberini aldı. 

Şehit Uzman onbaşı Tayfun Pekel ile birlikte, Samsun'un Vezirköprü ilçesi doğumlu olan uzman onbaşı Recep Bekir'in de şehadet haberi gelirken, iki acı haber de Samsun'u yasa boğdu. İdlib'de şehit olan Recep Bekir'in cenazesi ailesinin yaşadığı Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde toprağa verilirken, şehit uzman onbaşı Tayfun Pekel'in cenazesi ise Samsun'un Canik ilçesi Düvecik Mezarlığında son yolculuğuna uğurlanarak toprağa verildi.

Samsun'da bugün şehit uzman onbaşı Tayfun Pekel'in cenaze namazı kılınırken, İdlib'den Samsun'a 4'üncü şehit haberi ulaştı. Samsun doğumlu olan uzman onbaşı Eyüp Gülaştı'nın da İdlib'de şehit düştüğünün haberi peş peşe şehit acısı yaşayan Samsun'da büyük üzüntü yarattı.

Samsun'a İdlib'den 4 şehit haberi gelirken, önce şehit uzman onbaşı Şükrü Elibol, ardından şehit uzman onbaşı Tayfun Pekel, Samsun Vezirköprü doğumlu olan Recep Bekir ve son olarak da uzman onbaşı Eyüp Gülaştı'nın şehadet haberleri yürekleri dağladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İdlib'de şehit olan 23 yaşında ki Eyüp Gülaştı'nın cenazesi Samsun'a getirildi

İdlib'de şehit olan 23 yaşında ki Eyüp Gülaştı'nın cenazesi Samsun'a getirildi