24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUNLU MUHTARLAR KAVAK BELEDİYE BAŞKANI SARICAOĞLU İLE SELFİE ÇEKMEYE DEVAM ETTİ

Samsunlu muhtarlar Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu ile selfie çekmeye devam etti

Samsun'un Kavak İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nu ziyaret eden Samsun Muhtarlar Derneği üyeleri, belediye başkanı Sarıcaoğlu ile selfie yaparak fotoğraflar çekindi.

25 Şubat 2018 Pazar 18:34 GÜNCEL

Samsun'un Kavak ilçe Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nu ziyaret eden muhtarların, belediye başkanı ile selfie(öz çekim) yapmaya devam etti. İbrahim Sarıcaoğlu ile daha önce de selfie yaparak fotoğraflar çekinen muhtar, belediye başkanı ile yine öz çekim yaptı.


Samsun İli Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, İlkadım, Atakum ve Canikli muhtarlar ile Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu ziyaret ettiler. Kavak’ta ki yatırımları da gezen konuk muhtarlar Başkan Sarıcaoğlu’nca çalışmalarından dolayı plaket takdim ettiler.

Samsun’un İlkadım ve Canik ilçelerinde ikamet eden Kavaklı muhtarlar Samsun İli Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Baruthane Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk’ün yaptığı bir organizasyonla Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu makamında ziyaret edip ilçeye yapılan yatırımlar hakkında bilgi aldılar.

VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTUYORUZ

Belediye Toplantı Salonunda ağırladığı konuk muhtarlara ilçede gerçekleştirilen ve devam eden yatırımlar ve hizmetler hakkında bilgi veren Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, seçim çalışmaları esnasında verdiği tüm sözleri yerine getirdiğini belirterek şöyle dedi:

“Seçim çalışmaları süresince halkımıza söz verdiğimiz hatta sonradan tespit ettiğimiz ilçemizin ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz tüm çalışmaları büyük bir özveri ile çalışarak halkımızın istifadesine sunduk. Bu çalışmaların ilçemize gelmesinde vesile olan tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize,  Büyükşehir Belediyemize ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

HEP UYUM İÇİNDE OLDUK

Kavak ilçesinin sorunlarını her zaman güç birliği içinde çözdüğünü söyleyen  İbrahim Sarıcaoğlu, “Kavak birlik ve beraberliğimiz sayesinde bugün bu noktada. Yüce yaradan bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Kavak bugün ki buluşma ile örnek bir birlikteliğe şahitlik ediyor. Bugüne kadar nasıl bir uyum içinde çalışmalarımıza yön verdiysek bundan sonrada ilçemiz için çalışmalarımıza kaldığımız yerden aralıksız devam edeceğiz” diye konuştu.

Ziyarete  Baruthane Mahalle  Muhtarı  Mustafa Öztürk, İlkadım Anadolu Mahallesi Muhtarı Şerif Yavşan, Çatalarmut Mahalle Muhtarı İdris Berat Güdeloğlu,  Derebahçe Mahalle Muhtarı Sabiha Demirci, Hançerli Mahalle Muhtarı Asuman Koç, Hastanebaşı Mahalle Muhtarı Hasan Köknel, İlyasköy  Mahalle Muhtarı Birol Dönmez, İstasyon Mahalle Muhtarı Mustafa Eyüpoğlu, Kadıköy Mahalle Muhtarı İlknur Bozkurt, Karadeniz Mahalle Muhtarı İbrahim İpek, Karasamsun Mahalle Muhtarı Hüseyin Yıldırım, Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Murat Türer, Kıran Mahalle Muhtarı Bülent Tuluk, Kışla Mahalle Muhtarı Selamet Özçelik, Rasathane Mahalle Muhtarı Ömer Faruk Giritli, Selahiye Mahalle Muhtarı Derya Bozkurt, Tepecik Mahalle Muhtarı Miktad Bayraktar, Yaşar Doğu Mahalle Muhtarı Ahmet Mutlu, Zeytinlik Mahalle Muhtarı Aydın Kaya,19 Mayıs Mahalle Muhtarı Güven Özdemir, Kökçüoğlu Mahalle Muhtarı Kemal Kindan, Unkapanı Mahalle Muhtarı Erdinç Çiftçi, Akgöl Mahalle Muhtarı Kamil Tuğul, Gürgendağı Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz, Güzeldere Mahalle Muhtarı Uğur Kır, Yeni Doğan Mahalle Muhtarı Ali Bulut, Canik Karşıyaka Mahalle Muhtarı Cevdet Dursun, Bahçeli, Belediye Evleri Mahalle Muhtarı Rıfat Öktem,Yeni Mahalle Muhtarı İdris Yıldız, Gazi Osman Paşa Mahalle Muhtarı hakkı Sucu, Atakum Atatepe Mahalle Muhtarı Hava Rendeci, Yosunlu Mahallesi Dernek Başkanı Cavit Yıldırım katıldı.

Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, toplantı ardından yapılan bir gezi ile konuk muhtarlara ilçede yapılan çalışmaları yerinde göstererek bilgi verdi. Ziyaret karşılıklı hediyelerin verilmesi ile son buldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sağlık Bakanı Demircan Samsun'da konuştu! Paradigmalar değişiyor

Sağlık Bakanı Demircan Samsun'da konuştu! Paradigmalar değişiyor