17 Nisan 2021 Cumartesi

SAMSUNLU SANATÇI SİBEL YILDIRIM VAZGEÇ GÖNLÜM ŞARKISI İLE MEST ETTİ

Samsunlu sanatçı Sibel Yıldırım Vazgeç Gönlüm şarkısı ile mest etti

Samsunlu sanatçı Sibel Yıldırım, seslendirdiği ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın Vazgeç Gönlüm şarkısı ile hayranlarını mest etti.

03 Mart 2021 Çarşamba 19:25 GÜNCEL

Samsunlu sanatçı Sibel Yıldırım, ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın Vazgeç Gönlüm şarkısını seslendirdi, şarkıya çektiği klip ile de nostalji rüzgarı estirdi.


Sanat camiasının 'Orhan Baba' ismi ile andığı ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın efsane şarkılarından biri olan Vazgeç Gönlümü muhteşem bir performansı ile seslendiren Sibel Yıldırım, kısa sürede dijital müzik platformlarının zirvesine çıktı. 

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın hemşerisi olan sanatçı Sibel Yıldırım'a Vazgeç Gönlüm şarkısını hediye ettiği öğrenilirken, Sibel Yıldırım, seslendirdiği şarkıya Poll Production markası ile çektiği klipte ise Orhan Gencebay'ın plak görüntüleri ve fotoğraflarına yer verdi. 26 Şubat tarihinde dijital müzik platformlarında yayınlanan Sibel Yıldırım'ın seslendirdiği Vazgeç Gönlüm şarkısı kısa sürede 30 binin üzerinde görüntülenme aldı. 

Dijital müzik platformlarında Orhan Gencebay'ın Vazgeç Gönlüm şarkısını Sibel Yıldırım'dan dinleyenler beğenilerini dile getirirken, sanatçı Yıldırım'a da başarı dileklerinde bulundu. Sibel Yıldırım yaptığı açıklamada ise 15 yıldır sahnelerde bulunduğunu ve müzik kariyerine 3 albüm sığdırdığını belirterek, ünlü sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre Gencebay'ın her zaman kendisine destek verdiğini söyledi. Orhan Gencebay ve Sevim Emre Gencebay'a destekleri için teşekkür eden Sibel Yıldırım, "Orhan Gencebay bizim için efsane bir isim. Öylesi efsane ve büyük bir ismin şarkısını yorumlamak benim için bir onur. İnsanlardan gelen övgüler nedeniyle de çok mutluyum. Herkese teşekkür ederim" dedi.

Sibel Yıldırım ayrıca seslendirdiği Vazgeç Gönlüm şarkısı ile ilgili olarak SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen ve iş adamı Yaşar Altuntaş'a da teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a 15 günlük tam kapanma kararı mı geliyor!

Samsun'a 15 günlük tam kapanma kararı mı geliyor!