25 Mayıs 2019 Cumartesi

SAMSUNLU ŞEHİT UĞUR GÖKSU'NUN YEĞENİ 7 ASKERİMİZİ ŞEHİT EDEN TERÖRİSTLERE BEDDUA ETTİ

Samsunlu şehit Uğur Göksu'nun yeğeni 7 askerimizi şehit eden teröristlere beddua etti

Batman'da 7 asker ile birlikte şehit olan Samsun'un Ladik ilçesi doğumlu jandarma uzman çavuş Uğur Göksu'nun küçük yeğeni Halil Göksu teröristlere, "Allah belalarını versin onların" diyerek beddua etti.

04 Ekim 2018 Perşembe 16:13 GÜNCEL

Batman'da el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Samsun'un Ladik ilçesi doğumlu jandarma uzman çavuş Uğur Göksu'nun küçük yeğeni Halil Göksu acı haberi aldığı an göz yaşlarına boğularak, teröristlere "Allah belalarını versin onların" diyerek beddua etti.


Batman'da yaşanan hain saldırıda 7 askerimiz şehit olurken, şehit olan askerler arasında yer alan Samsun'un Ladik ilçesi doğumlu jandarma uzman çavuş Uğur Göksu'nun acı haberi baba ocağında büyük üzüntü yarattı. Şehit jandarma uzman çavuş Uğur Göksu'nun bir yıl önce Nesrin Atağ ile nişan yaptığı düğün yapmak için ise şark görevinin bitmesini beklediği öğrenildi.

Batman'da şehit olan Ladik ilçesi doğumlu jandarma uzman çavuş Uğur Göksu'nun acı haberini alan küçük yaştaki yeğeni Halil Göksu ise  "Amcam şehit oldu. Amcam şehit oldu. Allah belalarını versin onların" diyerek hem gözyaşı döktü hemde teröristlere beddua etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun 19 Mayıs'ta benzin istasyonu işletmecisinin ağaçları kestirmesine tepki yağdı

Samsun 19 Mayıs'ta benzin istasyonu işletmecisinin ağaçları kestirmesine tepki yağdı