16 Eylül 2021 Perşembe

SAMSUNLU TİYATROCU YAŞAR GÜNDEM ÇUKUR DİZİSİNDE ROL ALIYOR

Samsunlu tiyatrocu Yaşar Gündem Çukur dizisinde rol alıyor

Samsunlu usta tiyatrocu Yaşar Gündem, Türkiye'nin reyting rekortmeni Çukur dizisinde rol alıyor.

12 Nisan 2021 Pazartesi 18:35 GÜNCEL

Samsunlu usta tiyatrocu Yaşar Gündem, Çukur dizisinde oyunculuğunu konuşturuyor. Çukur dizisinde rol alan Yaşar Gündem, kimdir.


Yıllardır Samsun ve yurt içinde sahnelediği tiyatro oyunları beğeni toplayan Yaşar Gündem, Show Tv'nin reyting rekortmeni Çukur dizisine hızlı bir giriş yaptı. Dizide Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı), Erkan Kolçak Köstendil( Vartolu), Rıza Kocaoğlu (Aliço) Necip Memili( Cumali Koçovalı), Perihan Savaş (Sultan Koçovalı), Damla Sönmez (Efsun) gibi başrol oyuncuları ile birlikte rol alan Yaşar Gündem, Samsunluların gururu oldu.

Çukur dizisinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde de yer alan Yaşar Gündem'in, ekranların sevilen dizisi Çukur'da ilerleyen bölümlerde yer alması bekleniyor.

Yaşar Gündem kimdir

Samsun Sanat Tiyatrosunun kurucusu Yaşar Gündem, Atakum Teknik Sanat Lisesi ve Samsun 19 Mayıs Üniversitesi mezunudur.

Oyuncu ve yönetmen olan Yaşar Gündem, Zübük, Böyle Gelmiş Böyle Gitmez, Yobaz, Biz Adam Olmayız, Aşk olsun Sana Çocuk, Bir Pulsuz Dilekçe, Şu  Çılgın Türkler, Diren, Gölgesinde Çınarın, Kuvayi Milliye Destanı gibi oyunları tiyatroda sahneledi. Yaşar Gündem, Kurtlar Vadisi Pusu, Filinta, Hercai gibi dizilerde de rol aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SamsunKentTv Spor55 canlı yayınında Reha Kapsal'dan Samsunspor açıklaması

SamsunKentTv Spor55 canlı yayınında Reha Kapsal'dan Samsunspor açıklaması