29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUNLU ÜNLÜ SANATÇI GENCEBAY BİR AY ÖNCE KORONAVİRÜS'E YAKALANMIŞ

Samsunlu ünlü sanatçı Gencebay bir ay önce KoronaVirüs'e yakalanmış

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın bir ay önce KoronaVirüs'e yakalandığı ve hastalığı hafif atlattığını eşi Sevim Emre açıkladı.

18 Kasım 2021 Perşembe 14:34 GÜNCEL

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın aşı olmasına rağmen KoronaVirüs'e yakalanarak tedavi gördüğü ortaya çıktı.


Sanatçı Gencebay'ın geçtiğimiz ay hastaneye kaldırıldığı haberleri gündeme gelmişti. Sanatçının eşi Sevim Emre, Orhan Gencebay'ın bir ay önce KoronaVirüs'e yakalandığı bilgisini sosyal medya sayfasından yaptığı açıklama ile kamuoyuna duyurdu. 

Sevim Emre, eşi Orhan Gencebay ile birlikte Korona olduklarını belirterek, yaptığı açıklamada, "Gördüğüm lüzum gereği aşının önemini belirtmek için bu açıklamayı yapıyorum. Hala aşıya karşı olanlar var. Canlarım; Orhan Baba’nız ve ben bir ay önce korona oldu. Bunu siz sevenlerimizden değil, kötülükle beslenenlerin, klavye delikanlılarının negatif enerjisini üstümüze çekmemek için açıklamadı. Tabii ki ben de temaslı oldum. Çok korktum, kabus gibiydi. Orhan Baba’nın kalp rahatsızlığı beni çok endişelendirdi ama şükürler olsun çok hafif atlattık. Sağlık Bakanlığımızın ve doktorlarımızın özeni ile sağlığımıza kavuştuk. Rabbime şükürler olsun. Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarının gösterdiği özene sonsuz teşekkürler. Aşı olun" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Dolar ve Euro'nun yükselişi önlenemiyor! Dolar 11 TL, Euro 12,5 TL oldu

Dolar ve Euro'nun yükselişi önlenemiyor! Dolar 11 TL, Euro 12,5 TL oldu