18 Ağustos 2019 Pazar

SAMSUNLU ÜNLÜ SANATÇI ORHAN GENCEBAY HASTANEYE KALDIRILDI

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı. Samsun doğumlu olan sanatçı Orhan Gencebay, yüksek ateş nedeni ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

20 Eylül 2018 Perşembe 19:11 GÜNCEL

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay, yüksek ateş nedeni ile İstanbul Okmeydanı'nda bulunan Memorial Hastanesi'ne kaldırıldı.


Memorial Hastanesi acil servisine getirilen Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay’ın nabzının 90'ın üzerinde olduğu, doktorların acil olarak serum ve çeşitli ilaçlarla müdahalede bulundukları öğrenildi. Orhan Genecbay'ın eşi Sevim Emre, sanatçının müşahede altında tutulduğunu belirterek şunları söyledi:

”Orhan ile bugün stüdyoya gidecektik. Benim single’ımın kayıtları için bağlama çalacaktı. Ancak, sabah ateşler içinde kalkınca hemen ambulansla buraya geldik. Kalbiyle ilgili doktor takibinde olduğu için çok endişe ettim, çok şükür şimdi biraz daha iyi.”

Öte yandan Orhan Gencebay ve Sevim Emre ile aile dostu olan Samsunlu Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği(SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen'de hastaneye gitti. SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, sanatçı Orhan Gencebay'ın yüksek ateş nedeni ile hastaneye getirildiğini şuan sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İlkadım Belediyesi atık pil ve yağlar için AYPİKUT'u hizmete soktu

Samsun'da İlkadım Belediyesi atık pil ve yağlar için AYPİKUT'u hizmete soktu