28 Ekim 2020 Çarşamba

SAMSUNLU ÜNLÜ SANATÇI ORHAN GENCEBAY'IN SAĞLIK DURUMUNUN İYİ OLDUĞU AÇIKLANDI

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı

Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği(SAYSİAD) Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ı hastanede ziyaret etti. Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

19 Nisan 2019 Cuma 14:39 GÜNCEL

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay önceki gün rahatsızlanarak gittiği hastanede yoğun bakıma alınmıştı. Orhan Gencebay'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama geldi.


Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği(SAYSİAD) Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ı hastanede ziyaret etti. Hastanede odasından Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay ile çekindiği fotoğrafını sosyal medya sayfasında yayımlayan SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, ünlü sanatçının sağlık durumu ile ilgili 'Aslanlar gibi' yorumu yaptı.

Ünlü Sanatçı Orhan Gencebay'ın sağlık durumunun iyi olduğu bildirilirken, sevenleri ve hayranları usta sanatçı Gencebay'a geçmiş olsun dileklerini iletti. Bizde Samsun Kent Haber olarak Samsunumuzun yetiştirdiği değerli sanatçımız Orhan Gencebay'a bu vesile ile geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak: 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için hazırlıklarımız tamam

Samsun Valisi Osman Kaymak: 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için hazırlıklarımız tamam