24 Ocak 2021 Pazar

SAMSUNLU UZMAN ONBAŞI ERCAN ZENGİN'İ TERÖRİSTLER İDLİB'DE BÖYLE ŞEHİT ETTİ

Samsunlu uzman onbaşı Ercan Zengin'i teröristler İdlib'de böyle şehit etti

Samsunlu uzman onbaşı Ercan Zengin'i İdlib'de teröristlerin alçakça, kahpece şehit ettikleri ortaya çıktı. Piyade uzman onbaşı Ercan Zengin'i teröristler böyle şehit etti.

06 Haziran 2020 Cumartesi 15:08 GÜNCEL

İdlib'de görev yapan Samsunlu uzman onbaşı Ercan Zengin'i teröristlerin nasıl şehit ettikleri belli oldu. Ambulans ile hastaneye giden uzman piyade onbaşı Ercan Zengin'i kalleşçe şehit ettiler.


Samsun'da bugün İdlib'de şehit olan Ercan Zengin'in cenazesi toprağa verilirken, 25 yaşında ki piyade uzman onbaşı Zengin'in İdlib'de nasıl şehit olduğu ise gün yüzüne çıktı.

Samsun doğumlu uzman onbaşı Ercan Zengin gündeme gelen bilgilere göre şehadete böyle yürüdü..

İdlib'de ki birliğinde rahatsızlanan piyade uzman onbaşı Ercan Zengin'i hastaneye götüren silah arkadaşları, yolda yardıma ihtiyacı olduğunu düşündükleri bir kaç kişinin yollarını kesmesi ile aracı durdurdu. 

Yolda kaldıklarını ve yardıma ihtiyacı olduklarını düşündükleri kişilerin, aracın yanına kadar gelmesi sonrası, alçak teröristler hain planlarını eyleme koydu. Araçta hasta olarak bulunan Samsunlu piyade uzman onbaşı Ercan Zengin ve silah arkadaşları yardım için durdukları şahısların birden bire silahlı saldırısına uğradı. 

Hastane için yola çıkan zırhlı ambulansta bulunan piyade uzman onbaşı Ercan Zengin ve silah arkadaşları, bu saldırıda yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren teröristler olay yerinden kaçarken, Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir helikopter daha sonra olay yerine gelerek saldırıda yaralanan Ercan Zengin ve arkadaşlarını bölgeden aldı. 

Hastalandığı için hastaneye götürülen piyade uzman onbaşı Ercan Zengin, yolda yardım için durdukları şahısların, (teröristler) gerçekleştirdiği alçak saldırı sonrası kaldırıldığı hastanede şehit oldu.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Şahin zengin

31 Ağustos 2020 Pazartesi 16:09

Ne hele koptrri kardeşimi sattılar resmen yanındaki bir assubsyla bir uzman arkadmizi şehit eden o birlihindrki bin başı olacak şahıs alçak resmen sattımis araştırılmasını istiyoruz tek başına güvenli bölge deyip bir ambulsns korumasız emniyetsiz şekilde nasıl izin veriliyor tsk suçludur bunu iyice arastirsnlarŞehit ERCAN Zenginin abisi yy im

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da muhteşem dolunay manzarası

Samsun'da muhteşem dolunay manzarası