18 Ağustos 2019 Pazar

SAMSUNLULAR 15 TEMMUZ'UN İKİNCİ YIL DÖNÜMÜNDE CUMHURİYET MEYDANINA İNDİ

Samsunlular 15 Temmuz'un ikinci yıl dönümünde Cumhuriyet Meydanına indi

Samsun'da 15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde Cumhuriyet Meydanına inen Samsunlular, darbecileri protesto etti.

15 Temmuz 2018 Pazar 20:51 GÜNCEL

Samsun Valiliği tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birliği Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde Cumhuriyet Meydanında düzenlenen etkinliklere çok sayıda vatandaş katıldı.


Samsun Cumhuriyet Meydanını ellerinde Türk Bayrakları ile dolduran vatandaşlar, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde,  şehitleri anarken, darbecilere ise lanetler okudu.  

Samsun Valiliği tarafından düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü etkinlik programı kapsamında Cumhuriyet Meydanında 15 Temmuz şehitleri için Kur'an Tilaveti ve Dua, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yapıldığı gecede yaşananları anlatan video görüntüleri Cumhuriyet Meydanını dolduran vatandaşlara izlettirilecek. Samsun Cumhuriyet Meydanında toplanan vatandaşlar 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2'inci yıl dönümünde darbecilere karşı galip gelen milli iradenin coşkusunu yaşadı.

Samsun'da 15 Temmuz darbe kalkışmasının ikinci yıl dönümünde bu gece saat 00:13'te ise bütün camilerden selalar okunacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çarşamba'da ilginç kaza! Motosiklet kazasına bakarken su kanalına uçtu

Samsun Çarşamba'da ilginç kaza! Motosiklet kazasına bakarken su kanalına uçtu