25 Haziran 2021 Cuma

SAMSUNLULARIN SEVGİSİNİ KAZANAN VALİ OSMAN KAYMAK EZBER BOZMAYA DEVAM EDİYOR

Samsunluların sevgisini kazanan Vali Osman Kaymak ezber bozmaya devam ediyor

Samsun Valisi Osman Kaymak, İlkadım ilçesinde bulunan Kuyumcular Çarşısını gezdi, Bankalar ve Mecidiye Caddesinde esnafları ziyaret etti, sokakta vatandaşlarla görüştü. Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunluların sevgisini ve takdirini kazanmaya devam ediyor.

10 Mayıs 2019 Cuma 16:41 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, ezber bozmaya devam ediyor. Samsun halkı ile gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretleri ile bir araya gelen Vali Osman Kaymak, Ramazan ayında da bu ziyaretlerinden birini de bugün gerçekleştirdi.


Programsız ve plansız bir şekilde esnaf ve vatandaş ziyaretlerine çıkan Samsun Valisi Osman Kaymak, bugünde İlkadım ilçesinde bulunan Kuyumcular Çarşısını gezdi, Bankalar ve Mecidiye Caddelerinde esnaf ve vatandaşlarla görüştü.Samsun'un İlkadım ilçesi Kuyumcular Çarşısı ziyaretinde tarihi Bedestan Çarşısını da gezen Samsun Valisi Osman Kaymak, burada vatandaşlarla sergilediği samimi görüntülerle dikkati çekti. 'Bir şehrin Valisi nasıl olmalı' sorusuna adeta yanıt olan samimi kareler, takdir topladı.

İşte Samsun Valisi Osman Kaymak'ın bugün gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerinden dikkat çeken kareler.. YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıcak 23 Haziran'da İstanbul seçimlerinde görev yapacak

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıcak 23 Haziran'da İstanbul seçimlerinde görev yapacak