24 Ağustos 2019 Cumartesi

SAMSUNPOR SEVDALISI MEHMET SOYKAN'IN CENAZESİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Samsunpor sevdalısı Mehmet Soykan'ın cenazesi son yolculuğuna uğurlandı

Samsunspor taraftar grubu Şirinler'in Başkanı Mehmet Soykan geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybederken, Samsun Büyük Camide kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuğuna uğurlandı.

28 Aralık 2017 Perşembe 14:37 GÜNCEL

Samsun Haber- Samsunspor taraftar grubu Şirinler'in Başkanlığını yapan Mehmet Soykan, Samsun Büyük Camide kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. 


Samsunspor sevdalısı olan Mehmet Soykan, basın camiasınında yakından tanıdığı bir isimdi. Bir dönem Halk Gazetesi ve Hürriyet Gazetelerinde muhabirlik yapan Mehmet Soykan, daha öncede ciddi bir rahatsızlık geçirerek, adeta ölümden dönmüştü. 

Samsunspor taraftar grubu Şirinler'in Başkanı Mehmet Soykan'ın dün Atakum ilçesinde arkadaşları ile oynadığı halı saha maçı sırasında kalp krizi geçirdiği ardından ise kaldırıldığı Medicalpark Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.  Mehmet Soykan'ın ani ölümü Samsunspor ve basın camiasında büyük üzüntü yaratırken, cenazesine Gençlik ve Spor eski Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, Samsunspor Eski Teknik Direktörü Besim Durmuş, eski milli futbolcu Tanju Çolak, Samsunspor eski futbolcusu Celil Sağır,  Samsunspor taraftarları, basın camiası ile ailesi ve sevenleri katıldı. 

Mehmet Soykan'ın cenazesi Çarşamba ilçesi Dikbıyık'ta bulunan aile kabristanlığında toprağa verildi. 
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da ev telefonlarını arayarak dolandırıcılık yapan 3 kişi yakalandı

Samsun'da ev telefonlarını arayarak dolandırıcılık yapan 3 kişi yakalandı