24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUNSPOR TARAFTAR GRUPLARINDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK AÇIKLAMASI

Samsunspor Taraftar Gruplarından sağlık çalışanlarına destek açıklaması

Samsunspor Taraftar Grupları ortak bir açıklama yaparak Korona Virüs ile mücadele eden sağlık çalışanlarına destek verdi.

19 Mart 2020 Perşembe 22:24 GÜNCEL

Samsunspor Taraftarlar Gruplarından, Korona Virüs ile fedakarca mücadele eden sağlık çalışanlarına destek açıklaması geldi.


Sağlık çalışanlarının Korona Virüs ile fedakarca mücadele ettiklerinin belirtildiği açıklamada Samsunspor Taraftar Grupları şunları dile getirdi.
"Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de yayılarak bizleri zor durumda bırakan Corona Virüsüne karşı, milletçe direniyoruz. Bu süreçte hepimiz kurallara uyuyor, acil durumlar dışında evimizden çıkmıyoruz. Temizlik kurallarına azami düzeyde uyuyor, uymayanları da uyarıyoruz. Bu zorlu süreçte asıl kahramanların, sağlık çalışanlarının olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçten hareketle, başta Samsun'da olmak üzere, yurdumuzun dört bir yanında mücadele eden sağlık çalışanlarımıza, Samsunspor Taraftarlar Grupları olarak teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız, sizlerle gurur duyuyoruz. Bizleri evlerimize hapseden, hayatımızı olumsuz olarak etkileyen bu lanet virüse karşı mücadelemizi elbette kazanacağız. Bu kazanımda en büyük katkı sahipleri de mutlak suretle sağlık çalışanlarımız olacaktır. Doktorundan hemşiresine, hasta bakıcısından temizlik görevlisine kadar tüm sağlık çalışanlarımıza kolaylıklar diliyor ve alkışlıyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Türkiye'de Korona Virüs'ten ölüm sayısı 4'e yükseldi

Türkiye'de Korona Virüs'ten ölüm sayısı 4'e yükseldi