26 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN'U ANGUS KOKUSU SARDI! SAHİL YOLU VE İŞ YERLERİ BOMBOŞ KALDI

Samsun'u Angus kokusu sardı! Sahil Yolu ve iş yerleri bomboş kaldı

Samsun'a gelen Angus yüklü gemi nedeniyle şehri saran pis koku vatandaşları isyan ettirirken, kokunun yayıldığı geminin bulunduğu Sahil Yolu ve buradaki iş yerleri ise bomboş kaldı.

20 Temmuz 2018 Cuma 16:43 GÜNCEL

Samsun'da Sanayi Limanına demir atan Angus yüklü gemiden yayılan pis koku nedeniyle Sahil Yolu ve burada ki iş yerleri yayılan kötü koku nedeniyle bomboş kaldı.


Samsun'a 20 bin adet Angus büyükbaş hayvan yükü ile Uruguay'dan gelen Panama Bandıralı dev gemiden yayılan koku Samsunluların perişan etti. Kokunun yayıldığı geminin yakınlarında bulunan Sahil Yolunda gezintiye çıkan vatandaşlar pis kokunun mide bulundıracak düzeyde olması nedeniyle bölgeden kaçarak uzaklaştı. Sahil Yolu gün boyu ıssız kalırken, gemiden yaylan kötü koku nedeniyle bir çok iş yeri de bomboş kaldı.

Samsun'a bugün gelen büyükbaş hayvan yüklü gemide hayvanların boşaltma işleminin Pazartesi gününe kadar süreceği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

21 Temmuz 2018 Cumartesi 02:18

Sahil ıssız değil helede bizim bahçelerimiz ful dolu iki barın işgal ettiği kanun kazandık çıkarmak için2011 de ama galiba güçlüleremi işletilmiyo acaba anlamadık Açık yerlere iki belediye çevre mühendisler kapalı raporu tutup canlı müzik ruhsatı verdiği açıkda çalgılar sazlar canlı konserler içip naralaratanlar savcının kararı var kolluk güçleri müdahale eder ama işgali seyreden zabıtalarmı nedeni neymeraktayızda kayırmanın kayıranlara haklarımız haram olsun Atakum Denizevler 214 sok

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Tabip Odası üyesi hekimler, sağlık çalışanlarına yönelik saldırılara tepki gösterdi

Samsun Tabip Odası üyesi hekimler, sağlık çalışanlarına yönelik saldırılara tepki gösterdi