26 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN'U KOKUYA BOĞAN GEMİDEKİ ANGUSLARIN İÇLER ACISI HALİ DEHŞETE DÜŞÜRDÜ

Samsun'u kokuya boğan gemideki Angusların içler acısı hali dehşete düşürdü

Samsun'a geçtiğimiz günlerde gelen Angus yüklü gemiden çekilen bir fotoğraf karesi görenleri dehşete düşürdü. Samsun'a gemi ile getirilen büyükbaş hayvanlar sıkış tıkış tutuldukları alanlarda adeta eziyete maruz kalıyor.

06 Ağustos 2018 Pazartesi 14:02 GÜNCEL

Samsun'u kötü kokuya boğan angus yüklü geminin içinden çekilen bir fotoğraf, gemiden bulunan büyükbaş havyanların içler acısı halini ortaya çıkarttı.


Samsun Limanına gelerek demir atan Panama bandıralı gemide bulunan Angusların sağlıksız koşullarda taşındığı ortaya çıktı. Sosyal medyada yayınlanan bir fotoğraf karesinde, Samsun'a gelen Angus yüklü gemide bulanan büyükbaş hayvanların durumunu gösteren fotoğraf karesi, görenleri dehşete düşürdü. Gemide bulunan Angusların üst üste yığıldığını gösteren fotoğraf karesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Adeta eziyet ve işkence ile gemide yolculuk yapan Angusların büyük bir bölümü, havasızlıktan telef olurken, geçtiğimiz haftalarda Samsun limanına demir atıp şehri pis kokuya boğan gemiden çekildiği gündeme gelen fotoğraf karesinde, Angusların içler acısı hali "Yazık bu hayvanlara" dedirtti.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

kavaklı

07 Ağustos 2018 Salı 18:19

bunlar angus değil manda manda

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kaldırımları otopark gibi kullanan araç sürücülerine tepki var

Samsun'da kaldırımları otopark gibi kullanan araç sürücülerine tepki var