26 Nisan 2019 Cuma

SAMSUN'U TANITAN RUS BLOGGERLARIN FOTOĞRAFLARI OLAY OLDU!

Samsun'u tanıtan Rus Bloggerların fotoğrafları olay oldu!

Samsun'u tanıtan ünlü Rus Bloggerların sosyal medya sayfalarından yayınladığı fotoğraflar olay oldu. Samsun'u tanıtmaları için kente davet edilen 30 Rus Bloggerın yarı çıplak ve erotizm kokan fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu.

13 Haziran 2018 Çarşamba 14:28 GÜNCEL

Samsun'u tanıtmak için kente gelen Rus Bloggerların yayınladığı fotoğraflar tartışmalara neden oldu. Samsun Sheraton Otel'den fotoğraflar paylaşan Rus kadın Bloggerların çıplak ve içki kadehleri ile verdikleri pozlar adeta nefesleri kesti.


Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin özel davetlisi olarak kente gelen ünlü Rus kadın bloggerler, kaldıkları otellerde ve gezdikleri mekanlarda çekindikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşarak kentin tanıtımını yapıyor. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı ile Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun-Krasnodar uçak seferlerinin başlamasının ardından Rus turistleri bölgeye çekebilmek için tanıtımlarını sürdürüyor.

Rus Bloggerların, Samsun'u tanıtmak için yayınladıkları fotoğraflar kentte infiale yol açtı. Yarı çıplak ve içki kadehleri ile erotik pozlar veren Rus Bloggerlar Samsun'un tanıtımı ile ilgili yayınladıkları işte o olay fotoğraflar..
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Rus kadın bloggerlar erotik fotoğraflarla Samsun'u tanıttı!

Rus kadın bloggerlar erotik fotoğraflarla Samsun'u tanıttı!