27 Ekim 2021 Çarşamba

SAMSUN'UN 19 MAYIS İLÇESİNDE İBRAHİM AKKUŞ KARAYOLUNDA OLUŞAN ÇUKURUN İÇİNE GİRDİ

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde İbrahim Akkuş karayolunda oluşan çukurun içine girdi

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde araçlar için tehlike oluşturan dev çukuru, içine girerek gündeme getiren İbrahim Akkuş, yolun onarılmasını sağladı.

17 Ağustos 2021 Salı 11:47 GÜNCEL

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinden geçen Atatürk Bulvarında oluşan dev çukurun içine girip video çeken muhabir İbrahim Akkuş, yolda yaşanan sorunu ironik bir şekilde dile getirdi.


Geçtiğimiz aylarda 19 Mayıs Devlet Hastanesi inşaatında yaşanan sorunları gündeme getirdiği iddiası ile 19 Mayıs Belediyesinde saldırıya uğrayan Yeniçağ Gazetesi muhabiri İbrahim Akkuş, hem 19 Mayıs ilçesinde hem de diğer ilçelerde yaşanan sorunları çektiği videolarla gündeme getiriyor.

Kendine özgü üslubu ile tanınan ve düşünerek yaşayan muhabir İbrahim Akkuş, yardıma muhtaçlardan, sorunlarını yöneticilere çözdüremeyen vatandaşlara kadar hemen hemen her kesimin imdadına yetişiyor. İbrahim Akkuş, son olarak 19 Mayıs ilçesinden geçen Atatürk Bulvarı üzerinde oluşan dev bir çukurun içine girerken, bu çukurdan çektiği video ile yine dikkatleri üzerine çekti.

19 Mayıs ilçesinde trafik akışının olduğu Atatürk Bulvarında dev bir çukur olduğunu fark eden Akkuş, bu çukurun içine girerek video çekti. Yolda yaşanan sorunu ve tehlikeyi ironik bir dille anlatan İbrahim Akkuş, "Tüh yanlış yere çıktık" diyerek Atatürk Bulvarında oluşan çukurun büyüklüğünü gözler önüne serdi.

Video sonrası çukurun olduğu yere gelen Karayolları yetkilileri, araç sürücüleri için ciddi tehlike oluşturan oyuğu kapattı.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a gelen Sayıştay Denetçileri ilçe belediyelerini denetliyor

Samsun'a gelen Sayıştay Denetçileri ilçe belediyelerini denetliyor