17 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN'UN 6-12 MART VAKA SAYISI AÇIKLANDI! SAMSUN YİNE TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Samsun'un 6-12 Mart vaka sayısı açıklandı! Samsun yine Türkiye birincisi

Samsun'un 6-12 Mart KoronaVirüs haftalık vaka sayısı açıklandı. Samsun açıklanan vaka sayılarında yine Türkiye birincisi.. Samsun'un 6-12 Mart vaka sayısı..

16 Mart 2021 Salı 01:23 GÜNCEL

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Samsun'un da aralarında bulunduğu tüm şehirlerin 6-12 Mart haftalık KoronaVirüs vaka sayısını açıkladı. Samsun'un 6-12 Mart vaka sayısı geçen haftaya oranla yine artış gösterdi.


Bakan Fahrettin Koca'nın açıkladığı 6-12 Mart vaka sayılarına göre Samsun yine Türkiye birincisi durumunda. Geçtiğimiz hafta açıklanan vaka sayılarında zirveye çıkan Samsun, bu haftada yani 6-12 Mart tarihleri arasında vaka sayısında Türkiye genelinde birinci durumda olan il pozisyonunu korudu. Samsun'un 6-12 Mart vaka sayısı ise 100 bin kişide  458,53 olarak geçekleşti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

dr ediz

16 Mart 2021 Salı 08:59

umarım yayınlarsınız.bu ilin sağlık idarecileri çok başarısız.bakın eğitim araştırma hastanesinin atakumda bir pokliniği var.ayaktan hastaları buraya yönlendirmek yerine ana binaya alırsanız ve o ana binada kovid hastaları olursa bu vaka sayısı artar.neden ısrarla atakumdaki poklinik aktif hale getirilmiyor anlamıyorum

Samsunşu

16 Mart 2021 Salı 08:21

Sayın Yetkililer bu kadar çok vaka var ama okulları inatla açık tutuyoruz. bunun çeyreği kadar vaka varken kapalıydı okullar. Sayın vali sayın sağlık il müdürü Samsun yanıyor. Sertleştir şu tedbirleri gün gün kötüye gidiyoruz ama yetkililer benim gibi sadece izliyor. Yazık yaa

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da öldüresiye darp edilen kadın evinde açıklamalarda bulundu

Samsun'da öldüresiye darp edilen kadın evinde açıklamalarda bulundu