17 Haziran 2021 Perşembe

SAMSUN'UN ATAKUM BELEDİYESİNDE KAVGA EDEN MÜDÜRLERİN İFADE TUTANAKLARI ORTAYA ÇIKTI

Samsun'un Atakum Belediyesinde kavga eden müdürlerin ifade tutanakları ortaya çıktı

Samsun'un Atakum Belediyesinde iki müdür arasında çıkan kavga olayı ile ilgili karakola verilen ifade tutanakları ortaya çıktı.

16 Ekim 2019 Çarşamba 17:20 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinde bu sabah saatlerinde iki müdürün kavga etmesi olayı ile ilgili karakolda verilen ifadelere Samsun Kent Haber ulaştı.


Bu sabah saatlerinde Atakum Belediyesinde Park Bahçeler Müdürü Okan Saral  ile Fen işleri Müdürü Mehmet Asım Kılıçarslan arasında nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı kavga çıktı. Çıkan kavgada silah kullanıldığı iddia edilmiş, olay karakola yansımıştı.

CEMİL DEVECİ İFADE VERİYOR İDDİASI DOĞRU DEĞİL
Olayla ilgili bazı yayın organlarında Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin de karakolda ifade verdiği yönünde bilgiler yer alırken, bu bilgilerin doğru olmadığı anlaşıldı. Cemil Deveci'nin konuyla ilgili karakola dahi gitmediği ortaya çıkarken, kavga eden müdürlerin olayla ilgili verdikleri ifadelerde gün yüzüne çıktı.

İFADE TUTANAĞINDA SİLAH ÇEKME OLAYI YOK
Fen işleri Müdürü Kılıçarslan'ın silah çektiği iddia edilen Park ve Bahçeler Müdürü Okan Saral karakolda olayla ilgili verdiği ifade de, "Ben Atakum Belediyesinde Park ve Bahçeler Müdürü olarak görev yapmaktayım. Olay günü tahminen 8:30 sıralarında Kıbrıs caddesi üzerinde bulunan Fen işleri Müdürlüğüne bağlı şantiyede bulunduğumuz esnada, idari konularla alakalı olarak Fen işleri  Müdürü Mehmet Asım Kılıçarslan ile konuşmaya başladık. Konuşmuş olduğumuz konular ile alakalı olarak ortak bir noktaya varamamız neticesinde konuşmalarımız biraz hararetlendi ve olay yerine  diğer çalışan arkadaşlarımız geldiler. Bir süre sonrada olay yerine görevli polis memurları geldi. Daha sonrasında Mehmet Asım Kılıçarslan'da bir silah olduğunu tespit etmişler ve bizim ifademizin alınması için buraya getirildik. Ben olay esnasında Mehmet Asım beyde silah olduğunu görmedim, silahla ilgili olarak kimin görevli polislere bilgi verdiğini bilmiyorum. Aramızda geçen tartışma esnasında Mehmet Asım bey, bana silah teşhirinde bulunmadı ve herhangi bir şekilde aramızda herhangi bir hakaret ve tehdit olayı gerçekleşmedi. Bu nedenle benim Mehmet Asım Kılıçarslan'dan her hangi bir konu ile alakalı olarak şikayetçi olmamı gerektirecek bir olay gerçekleşmediğinden bu konu ile alakalı kimseden davam ve şikayetim bulunmamaktadır" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir öğrenci evinde menemen yaptı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir öğrenci evinde menemen yaptı