22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'UN ATAKUM İLÇESİ KÜÇÜKKOLPINAR MAHALLESİNDE KAYIP OLAN ÇOCUKLAR BULUNDU

Samsun'un Atakum ilçesi Küçükkolpınar mahallesinde kayıp olan çocuklar bulundu

Samsun'un Atakum ilçesi Küçükkolpınar mahallesinde kayıp olan ve saatlerdir aranan iki çocuk bulundu. Atakum ilçesinde kayıp olan iki çocuktan haber var..

29 Aralık 2019 Pazar 22:03 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesine bağlı Küçükkolpınar mahallesinde iki çocuğun kayıp olduğu ihbarı yapılmıştı, saatlerdir aranan iki çocuğun bulunduğu haberi geldi.


Samsun'un Atakum ilçesine bağlı Küçükkolpınar mahallesinde yaşları 7 ile 9 olan iki çocuktan saatlerdir haber alınamaması üzerine başlatılan çalışmalardan sevindirici bir haber geldi.

Atakum ilçesine bağlı Küçükkolpınar mahallesinde iki çocuğun kayıp olduğu ihbarı yapıldıktan sonra mahalle halkı sokaklara dökülerek kayıp olan çocukları aramaya başladı. Futbol antrenmanı sonrası haber alınamayan iki çocuğun bulunması için sosyal medyadan fotoğrafları yayınlanırken, bazı vatandaşlar çocukları gördüklerini dile getirerek 155'e ihbarlarda bulundu. Atakum ilçesi Küçükkolpınar mahallesinde oturan iki çocuktan saatlerdir haber alınamazken, gece saatlerinde iki çocuğun bulunduğu bilgisi geldi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

YEDAŞ 150 çalışan işten çıkartıldığı iddiasına açıklama yaptı

YEDAŞ 150 çalışan işten çıkartıldığı iddiasına açıklama yaptı