21 Nisan 2019 Pazar

SAMSUN'UN ATAKUM İLÇESİNDE KREŞTE İNANILMAZ OLAY ÇOCUKLAR ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Samsun'un Atakum ilçesinde kreşte inanılmaz olay çocuklar ölümden döndü

Samsun'un Atakum ilçesi Körfez mahallesinde bulunan bir kreşte yaşanan inanılmaz olayda çocuklar adeta ölümden döndü. Atakum ilçesinde yaşanan şiddetli fırtına nedeniyle bir inşaattan kopan beton parçalar kreşe isabet ederek bir çocuğun yaralanmasına neden oldu.

21 Kasım 2017 Salı 17:42 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde şiddetli rüzgar nedeniyle bir inşaattan kopan beton parçaları, çocukların kaldığı kreşe isabet ederek bir çocuğun yaralanmasına neden oldu.


Samsun'un Atakum ilçesinde, şiddetli rüzgar nedeniyle inşaattan kopan beton parçası karşıda bulunan bir kreşin camından içeri girerek bir çocuğun hafif yaralanmasına neden oldu. Samsun'un Atakum ilçesi Körfez Mahallesi'nde, şiddetli rüzgar nedeniyle bir apartman inşaatından kopan beton parçaları, karşı taraftaki kreş ile bir binaya isabet etti.
Atakum ilçesinde bulunan kreşin 3'üncü katındaki pencerenin camını kırarak içeri giren taş, bir çocuğun başından hafif yaralanmasına neden oldu. Yakınları tarafından özel bir hastaneye kaldırılan çocuğun, tedavisinin ardından taburcu edildiği öğrenildi.

Şiddetli rüzgarın etkili olduğu ilçede, bazı ağaçlar devrildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun 23 Nisan Ortaokulunda öğrenciler bomba ihbarı nedeniyle tahliye edildi

Samsun 23 Nisan Ortaokulunda öğrenciler bomba ihbarı nedeniyle tahliye edildi