18 Haziran 2019 Salı

SAMSUN'UN ATAKUM İLÇESİNDE O NOKTADA TRAFİK YİNE FELÇ OLDU SÜRÜCÜLER İSYAN ETTİ

Samsun'un Atakum ilçesinde o noktada trafik yine felç oldu sürücüler isyan etti

Samsun'un Atakum ilçesinde yağmur yağışı ile birlikte Türk-İş tramvay durağının bulunduğu noktada trafik akşam saatlerinde yine felç olurken araç sürücüleri ise adeta duruma isyan etti.

25 Aralık 2018 Salı 19:54 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde zaman zaman trmavay kazalarının yaşandığı Türk-İş tramvay durağının olduğu noktada trafik yağan yağmur ile birlikte adeta felç oldu.


Samsun'un Atakum ilçesi Türk-İş tramvay durağının olduğu noktaya Medical Park Hastanesi güzergahından ilerleyen araç sürücüleri, trafiğin felç olması nedeni ile zor anlar yaşadı. Akşam saatlerinde trafiğin felç olduğu Atakum ilçesi Türk-İş tramvay durağının bulunduğu noktada araç sürücüleri uzun süre yolun açılmasını bekledi. Tramvay seferini yapan trenler ile birlikte, halk otobüsleri ve özel araç yoğunluğunun yaşandığı noktaya araç sürücüleri trafiğin rahatlaması için yolun altından tünel yapılması gerektiğini söyledi.

Öte yandan Atakum ilçesi Türk-İş tramvay durağının bulunduğu noktada akşam saatlerinde yaşanan trafik sorunu gündüz saatlerinde de yaşanmış, araç sürücüleri yine bu duruma tepki göstermişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Sadık

26 Aralık 2018 Çarşamba 19:57

Tramvay atakuma atılmış ön büyük kazıktır geçiş güzergahları ya üsten verilecekti ya alttan aceleyle yapılan iş bu kadar olur sefasını alarko cefasını halk çeker

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taşkın: İkinci yarı daha güçlü bir takım izlettireceğiz

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taşkın: İkinci yarı daha güçlü bir takım izlettireceğiz