03 Temmuz 2020 Cuma

SAMSUN'UN AYVACIK İLÇESİNDE BOZUK VE ÇUKURLU O YOL HABERİMİZ SONRASI DÜZELTİLDİ

Samsun'un Ayvacık ilçesinde bozuk ve çukurlu o yol haberimiz sonrası düzeltildi

Samsun'un Ayvacık ilçesinde 10yearschallenge akımı ile gündeme gelen Orta mahallenin bozuk ve çukurlu yolları ile ilgili yayınladığımız haber sonrası harekete geçen belediye görevlileri, bozuk yolu düzeltti.

24 Ocak 2019 Perşembe 17:22 GÜNCEL

Samsun'un Ayvacık ilçesinde Orta mahallenin bozuk ve çukurlu yolları, haberimiz sonrası yapıldı.


Samsun'un Ayacık ilçesinde 10 yıl öncesi ve bugün ki bozuk ve çukurlu yolların fotoğrafını paylaşan bir vatandaş, 10yearschallenge olayına farklı bir bakış açısı getirerek bozuk yolların yapılmamasına tepki göstermişti.

Geçtiğimiz günlerde Ayvacık ilçesine bağlı Orta mahallenin bozuk ve çukurlu yollarına ait fotoğrafları sosyal medya sayfasında yayınlayan vatandaş, şu sıralar popüler olan 10yearschallenge olayına gönderme yaparak, "10 yıl önceki hali, şimdi ki hali" diyerek bozuk ve çukurlarla dolu yolun fotoğrafını yayınlamıştı. Samsun'un Avyacık ilçesinde ki bozuk ve çukurlu yolların 10yearschallenge akımı ile paylaşılan fotoğraflara ise vatandaşlardan da çok sayıda yorum gelmişti.

Samsun Kent Haber ise Avyacık ilçesine bağlı Orta mahallenin  yol sorununu haber yaparak gündeme getirdi. Haberimiz sonrası ise 10yearschallenge akımı ile bir vatandaşın gündeme getirdiği Avyacık ilçesine bağlı Orta mahallenin bozuk ve çukurlu yollar haberimizin ardından belediye tarafından yapılarak çukurlar kapatıldı, bozuk yol düzeltildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun OMÜ her yıl 13 milyon TL para harcadığı ısınma giderlerinde tasarrufa gidecek

Samsun OMÜ her yıl 13 milyon TL para harcadığı ısınma giderlerinde tasarrufa gidecek