11 Aralık 2019 Çarşamba

SAMSUN'UN BAFRA BELEDİYESİNDE MÜDÜR GÖREVDEN ALININCA İŞ ADAMI DAVUL ZURNA ÇALDIRDI

Samsun'un Bafra Belediyesinde müdür görevden alınınca iş adamı davul zurna çaldırdı

Samsun'un Bafra ilçe Belediyesinde Yazıişleri Müdürü İbrahim Korukçu görevden alınınca Tayfur Erdoğan isimli bir iş adamı belediye binası önünde davul zurna çaldırarak kutlama yaptı.

01 Temmuz 2018 Pazar 17:35 GÜNCEL

Samsun'un Bafra ilçesinde ilginiç bir kutlama yaşandı. Bafra Belediyesinde Yazıişleri Müdürü İbrahim Korukçu ile bir mesele nedeni ile tartışan işadamı Tayfur Erdoğan, tartıştığı müdür görevden alınınca belediye binası önünde davul zurna çaldırarak kutlama yaptı.


Samsun'un Bafra ilçesinde yaşanan ilginç kutlama vatandaşlar tarafından şaşkınlıkla izlenirken, Bafra İlçe Belediyesinde Yazıişleri Müdürü olarak görev yapan İbrahim Korukçu ile tartışan iş adamı Tayfur Erdoğan'ın "Görevden alındığın gün davul zurna çaldıracağım" dediği öne sürüldü. 

Vatandaşın işini yapmadığı gerekçesi ile tartıştığı Bafra Belediyesi Yazıişleri Müdürü İbrahim Korukçu'nun geçtiğimiz günlerde görevden alındığını öğrenen işadamı Tayfur Erdoğan, davul ve zurnacı kiralayarak belediye binasının önüne gönderdi. İşadamı Erdoğan'ın Bafra Belediyesi Yazıişleri Müdürü Korukçu'nun görevden alınmasını davul zurna çaldırarak kutlaması belediye binası önünde bulunan vatandaşlar tarafındanda şaşkınlıkla izlendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu idam cezası için meclise kanun teklifi verecek

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu idam cezası için meclise kanun teklifi verecek