26 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'UN BAFRA İLÇE BELEDİYE BAŞKANI KILIÇ TERÖRİST CENAZESİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Samsun'un Bafra İlçe Belediye Başkanı Kılıç terörist cenazesi ile ilgili açıklama yaptı

Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi Başkanı Hamit Kılıç, Tunceli'de öldürülen terörist Mehmet Keleş'in cenazesinin ilçede toprağa verilecek olmasına tepki göstererek, "Bafra hiç bir hainin cesedini asla kabul etmez" dedi.

13 Ağustos 2018 Pazartesi 19:01 GÜNCEL

Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi Başkanı Hamit Kılıç, terörist Mehmet Keleş'in cenazesinin Bafra ilçesinde toprağa verilecek olması ile ilgili sert bir açıklamada bulundu.


Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi Başkanı Hamit Kılıç, Tunceli'nin Ovacık ilçesinde 5 Ağustos 2018 tarihinde güvenlik güçleri tarafından öldürülen 6 TİKKO üyesi arasında bulunan Bafra doğumlu terörist Mehmet Keleş'in cenazesinin ilçede toprağa verileceği yönünde ki iddialar üzerine bir açıklama yaptı.

Bafra Belediyesi Başkanı Hamit Kılıç, terörist Mehmet Keleş'in cenazesinin ilçede toprağa verileceği yönündeki iddialar üzerine yaptığı açıklamada "Devletimizin bekası için mücadele eden; askerimiz, polisimiz diğer güvenlik güçlerimizin aynı zamanda masum halkımızın canına kast eden hiçbir hainin cesedini Bafra’mız toprağı asla kabul etmez. Söz konusu hainin Belediyemiz kontrolündeki mezarlıklardan birine defin edileceğine dair söylentiler asılsızdır " dedi.

“Bafralı hiçbir zaman devletine milletine ihanet edecek bir pervasızlığın içinde bulunamaz” şeklinde tepkisini dile getiren Başkan Hamit Kılıç, ”Asri mezarlığımızda bulunan Şehitlerimizin kemiklerini sızlatacak böyle bir uygulama içinde asla olmayız. Vatandaşımızın konuya hassasiyetini saygı ile karşılıyoruz. Bilinmesini istiyoruz ki o hainin cesedi bu toprakları kirletemeyecek” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Adem Karataş.

14 Ağustos 2018 Salı 01:27

Allah Razı olsun Sayın Başkanımızdan.Ne kadar net ve kelimeleri israf etmeden kullanmış..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tunceli'de öldürülen Samsun doğumlu o teröristin babası konuştu! Öyle bir oğlum yok

Tunceli'de öldürülen Samsun doğumlu o teröristin babası konuştu! Öyle bir oğlum yok