27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'UN BAFRA İLÇESİNDE RECEP TAYYİP ERDOĞAN KOŞUSU YAPILDI

Samsun'un Bafra ilçesinde Recep Tayyip Erdoğan koşusu yapıldı

Samsun'un Bafra ilçesinde Recep Tayyip Erdoğan koşusu yapıldı. Bafra ilçesinde 1'incisi düzenlenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan koşusuna 500 kişi katıldı.

21 Nisan 2018 Cumartesi 19:17 GÜNCEL

Samsun'un Bafra ilçesinde düzenlenen Recep Tayyip Erdoğan Yol Koşusunda büyük erkeklerde Atakan Bayrı, büyük kızlarda Gülşen Kılınç birinci olurken, yıldız erkeklerde Şahin Çakır, yıldız kızlarda Zeynep Durur'un birinci olduğu yarışta, küçük erkeklerde Halis Gümüş, küçük kızlarda ise Surenur Arslan birinciliği elde etti.

 

Samsun'un Bafra İlçe Belediyesi ile Bafra Fatih Ortaokulu tarafından ortaklaşa düzenlenen 1'inci Recep Tayyip Erdoğan yol koşusu bin 500 metrede küçük erkekler, küçük kızlar, yıldız erkek ve yıldız kızlar arasında, 3 bin metrede ise büyük kızlar ve erkekler arasında yapıldı.


Sporcuların yanı sıra isteyen tüm vatandaşların katılabildiği koşulara 500 kadar kişi katıldı. Bafra'da gerçekleşen yol koşusu yarışmasında büyük erkeklerde Atakan Bayrı, büyük kızlarda Gülşen Kılınç birinci oldu. Yıldız erkeklerde Şahin Çakır, yıldız kızlarda Zeynep Durur'un birinci olduğu yarışta, küçük erkeklerde Halis Gümüş, küçük kızlarda ise Surenur Arslan birinciliği elde etti.Yarışların ardından 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda düzenlenen törenle dereceye girenlere ödülleri verildi.

Bafra Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, projenin Fatih Ortaokuluna ait olduğunu belirterek, "Cumhurbaşkanımızın danışmanları ile konuşarak yola çıktılar. Daha sonra bize geldiler, bir etkinliği yapabilir miyiz diye. Biz de spor adına yapılacak etkinliğe seve seve sahip çıkacağımızı belirttik." dedi.

Yarışları AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile Kaymakam Ali Fuat Türkel de izledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Nazlı Çelik Samsun'da konuştu! Vatan millet bayrak sevgisi partiler üstü bir durum

Nazlı Çelik Samsun'da konuştu! Vatan millet bayrak sevgisi partiler üstü bir durum