30 Kasım 2021 Salı

SAMSUN'UN BUGÜNÜNÜ GÖREMEYEN PLANLAMA VE ALT YAPI ÇALIŞMALARI YAPILMIŞ

Samsun'un bugününü göremeyen planlama ve alt yapı çalışmaları yapılmış

Samsun Büyükşehir Belediyesinin AK Partili Başkanı Mustafa Demir, geçmiş zamanlarda Samsun'un bugününü göremeyen planlama ve alt yapı çalışmalarının yapıldığını açıkladı.

03 Aralık 2019 Salı 14:26 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Samsun'un yüzde 70'e yakınını dönüştürmek geliştirmek zorunda olduklarını belirterek, geçmiş zamanlarda yapılan planlama ve alt yapı çalışmalarını yaptığı açıklama ile adeta eleştirdi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Ortaklık Projesi konferansında, Samsun için, "Geçmiş zamanlardan bugünü ön öremeyen planlama ve alt yapı çalışmaları nedeniyle bugün bu güzel şehrimiz Samsun'u yaklaşık yüzde 70'e yakınını dönüştürmek ve geliştirmek zorundayız" dedi.

Samsun'u 18 yıldır AK Partili belediyelerin yönetmesine rağmen Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in özellikle alt yapı çalışmalarına vurgu yaparak, "Bugün bu kent insanlarımızın gelecek noktasında beklentilerinin yüzde 70'ine cevap vermiyor" şeklinde ki açıklaması dikkati çekti.

Samsun'da düzenlenen Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Ortaklık Projesi konferansında konuşan AK Partili Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, geçmiş zamanlarda Samsun'un bugününü göremeyen planlama ve alt yapı çalışmaları yapıldığını ifade etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da daire satışlarında bazı müteahhitler vergi kaçırıyor iddiası

Samsun'da daire satışlarında bazı müteahhitler vergi kaçırıyor iddiası