17 Haziran 2021 Perşembe

SAMSUN'UN ÇARŞAMBA İLÇESİNDEN İZMİR'E 510 GIDA KOLİSİ, 260 ADET BATTANİYE GÖNDERİLDİ

Samsun'un Çarşamba ilçesinden İzmir'e 510 gıda kolisi, 260 adet battaniye gönderildi

Samsun'un Çarşamba ilçe Belediyesi ve hayırseverlerin desteği ile deprem felaketi geçiren İzmir'e 510 gıda kolisi ve 260 adet battaniye gönderildi.

05 Kasım 2020 Perşembe 14:02 GÜNCEL

Samsun'un Çarşamba Belediyesi’nin İzmir’de yaşanan 6.6’lık depremin ardından başlattığı yardım kampanyasında toplanan gıda kolileri ve battaniyeler deprem bölgesine ulaştırılmak üzere yola çıktı. 


Çarşambalıların yoğun ilgi gösterdiği kampanyada hayırseverlerin ve Çarşamba Belediyesi’nin katkılarıyla alınan 510 adet gıda kolisi ve 260 adet battaniye depremzedelere ulaştırılması için Çarşamba Belediyesi’nden yola çıktı. 

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ın sosyal medya üzerinden yaptığı yardım çağrısından sonra Çarşamba Belediyesi’ne yardımlar ulaşmaya başladı. Başkan Halit Doğan sosyal medya üzerinden verdiği mesajda “İzmir’deki depremzede kardeşlerimize, “Standart Yardım Kolisi” ve “Yeni Battaniye” göndermek isteyen hayırsever hemşerilerimiz; yardımlarınızı Çarşamba Belediyesi’ne teslim ederek AFAD aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz.” şeklinde çağrıda bulundu.Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “İzmirli kardeşlerimize büyük geçmiş olsun. Daha önce Elazığ ve Malatya depreminden sonra başlattığımız kampanyaya da yoğun ilgi gösteren yardımsever hemşerilerimiz aynı duyarlılığı İzmir için başlattığımız yardım kampanyasına gösterdiler. Tüm hemşerilerimize teşekkür ederim. Allah yüce gönüllü tüm milletimizden razı olsun. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. Ülkemizi ve insanlarımızı daha büyük felaketlerden korusun ”dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü tur maçında Samsunspor Muğlaspor'a 3-1 yenildi

Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü tur maçında Samsunspor Muğlaspor'a 3-1 yenildi