21 Ağustos 2019 Çarşamba

SAMSUN'UN HAVZA İLÇESİNDE AFRİN ŞEHİDİMİZ GÖKSÜ ŞAFAK ŞAHİN İÇİN MEVLİT OKUTULDU

Samsun'un Havza ilçesinde Afrin şehidimiz Göksü Şafak Şahin için mevlit okutuldu

Samsun'un Havza ilçesinde, Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı sırasında şehit düşen astsubay kıdemli çavuş Göksu Şafak Şahin için mevlit okutuldu.

22 Şubat 2018 Perşembe 18:24 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, Afrin'de şehit düşen astsubay kıdemli çavuş Göksü Şafak Şahin için Havza ilçesinde okutulan mevlitte şehidin altı aylık kızı Reyhan Öykü'yü kucağına alarak sevdi.


Samsun'un Havza ilçesinde Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen astsubay kıdemli çavuş Göksü Şafak Şahin için okutulan mevlide Samsun Valisi Osman Kaymak ve protokol üyeleri katıldı.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Göksu Şafak Şahin için memleketi Havza'da mevlit okutuldu.


Samsun'un Havza ilçesi Demiryurt Mahallesi Camisi'nde öğle namazı öncesinde Havza Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Havza Belediyesi işbirliğinde düzenlenen mevlide şehidin ailesinin yanı sıra Samsun Valisi Osman Kaymak, Havza İlçe Kaymakamı Metin Yılmaz, Samsun İl Jandarma Komutanı Ünsal Ağaoğlu, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Havza İlçe Belediye Başkanı Murat İkiz, İlçe Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Bahadır Çay, Havza İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özgür Kumkayır ile vatandaşlar katıldı.

Mevlidin sonunda, şehit Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Göksu Şafak Şahin ile tüm şehitler için Havza İlçe Müftüsü İlyas Akyazı tarafından dua edildi.

Mevlidin ardından Samsun Valisi Osman Kaymak, şehidin annesi, eşi ve kardeşlerini evlerinde ziyaret ederek, yeniden taziye dileklerini iletti.

Samsun Valisi Osman Kaymakburada şehit Göksu Şafak Şahin'in altı aylık kızı Reyhan Öykü’yü de kucağına alarak sevdi. Şehit Göksü Şafak Şahin'e Allah'tan rahmet dileyen Osman Kaymak, "Biliyoruz ki o şimdi yerinde rahat. Şehitler seçilmiş insanlardır ve şehitlik herkese nasip olmaz. Allah sizlere uzun ömürler versin. Bizler de her zaman sizlerin yanındayız." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çarşamba'da Minik Kalpler Kreşinde çocuklara dayak atan iki kişi tutuklandı

Samsun Çarşamba'da Minik Kalpler Kreşinde çocuklara dayak atan iki kişi tutuklandı