17 Mayıs 2021 Pazartesi

SAMSUN'UN İLK GIDA BANKASINI CHP'Lİ ATAKUM BELEDİYESİ 29 EKİM'DE AÇACAK

Samsun'un ilk Gıda Bankasını CHP'li Atakum Belediyesi 29 Ekim'de açacak

Samsun'un ilk Gıda Bankasını CHP'li Atakum Belediyesi 29 Ekim tarihinde açacak. Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Gıda Bankasının Karadeniz bölgesinde tek olacağını açıkladı.

02 Ekim 2020 Cuma 20:21 GÜNCEL

Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi, hayata geçireceği Gıda Bankasının açılışını 29 Ekim 2020 tarihinde yapacak.


Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Karadeniz’in ilk ve tek Gıda Bankası’nın 29 Ekim’de Samsun’da açılacağını duyurdu. 

Atakum Belediye Meclisi Ekim ayı Olağan Toplantısı, Atakum Belediye Başkanvekili Atilla Tekcan başkanlığında Atakum Belediyesi Eğitim ve Eğlence Merkezi’nde sosyal mesafe kuralları uygulanarak gerçekleştirildi. 

Rahatsızlığı nedeniyle toplantıya katılamayan Atakum Belediye Başkanı Av Cemil Deveci, ilettiği yazılı yazılı mesaj ile Karadeniz’in ilk ve tek Gıda Bankası’nın Atakum Belediyesi tarafından 29 Ekim’de Samsun’da açılacağını belirtti.

Meclis toplantısına rahatsızlığı nedeni ile katılamayan Atakum Belediye Başkanı Deveci meclis üyelerine gönderdiği mesajında, “Atakum Belediyesi’nin 2021 tahmini bütçesi hazırlanırken ‘En güzel yatırım insana yapılan yatırımdır. Çünkü bu dünyayı dünya yapan şey insandır’ anlayışıyla hareket edildi. Belediyecilik anlayışımız, dayanışma ruhunu, komşuluk hukukunu geliştirmeyi amaçlıyor. Kent demokrasisine önem veriyoruz, kırsal ve kentsel mahallelerin yaşam biçimine saygı duyuyor, geleneklerimizi yaşatmaya çalışıyoruz. Doğal ve yerli üretimi geliştirmek için kooperatifleşmeyi teşvik ediyor. Kadın ve gençliği önceliyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışımızın bir göstergesi olarak Karadeniz bölgesinde ilk ve tek olan Gıda Bankası’nı kısa süre içinde hayata geçiriyoruz. 29 Ekim 2020 günü açılışını gerçekleştireceğimiz Gıda Bankası’nın Atakum halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, İl kongresi tarihi ile ilgili açıklama yaptı

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, İl kongresi tarihi ile ilgili açıklama yaptı