20 Eylül 2021 Pazartesi

SAMSUN'UN İLKADIM İLÇESİNDE Kİ O SOKAKTA 4 AYDIR LAĞIM SULARI AKIYOR

Samsun'un İlkadım ilçesinde ki o sokakta 4 aydır  lağım suları akıyor

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Baruthane mahallesi Demirköy sokakta Ramazan ayından bu yana akan lağım suları vatandaşların tepkisine neden oldu.

12 Eylül 2019 Perşembe 11:22 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Baruthane mahallesi Demirköy sokakta, 4 aydan beri akan lağım suları vatandaşı canından bezdirdi.


İlkadım ilçesi Baruthane mahallesinde bulunan Demirköy sokakta bir müteahhit iddiaya göre temel açma çalışması yaptı. Yapılan temel açma çalışması sırasında kanalizasyon hattı patladı. Ramazan ayından bu yana lağım sularının aktığı Demirköy sokakta, vatandaşlar sorunun bir türlü çözüme kavuşturulamaması nedeniyle tepkili.Sokakta yaşanan lağım suyu sorununu CİMER'e bildirdiklerini, SASKİ'nin bu şikayet üzerine kendilerine 'sorunun çözüldüğüne' dair yazı gönderdiğini söyleyen vatandaşlar, "Sokağımızda Ramazan ayından bu yana akmakta olan lağım suları halen akmaya devam ediyor. SASKİ bize sorunun çözüldüğüne dair bir yazı gönderdi. Ancak sorun çözümlenmedi. Halen sokağımızda lağım suları akıyor. Lağım sularının akması nedeniyle sokağımız pis koku ile kaplı, nefes alınmıyor. Evlerimizde kokudan camlarımızı açamıyoruz

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesi 'Belediye Mahallemizde' uygulaması ile mahallerde hizmet çadırı kuracak

İlkadım Belediyesi 'Belediye Mahallemizde' uygulaması ile mahallerde hizmet çadırı kuracak