11 Aralık 2019 Çarşamba

SAMSUN'UN KANAYAN YARASI! KAYIP SİNEM ÖZDEMİR 18 YILDIR BULUNAMADI

Samsun'un kanayan yarası! Kayıp Sinem Özdemir 18 yıldır bulunamadı

Samsun'da 2000 yılında 5 yaşındayken kaybolan Sinem Özdemir'den aradan geçen 18 yıla rağmen hiç bir iz bulunamadı.

03 Temmuz 2018 Salı 16:22 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesi Kalfa sokakta evinin önünde oynarken 5 yaşında kaybolan Sinem Özdemir, tam 18 yıl boyunca yapılan aramalara rağmen bulunamadı.


Ankara Polatlı'da Eylül Yağlıkara ve Ağrı'da kaybolan Leyla'nın ölü olarak bulunması sonrası Samsun'da tam 18 yıl önce kaybolan Sinem Özdemir olayıda yeniden gündeme geldi. Samsun'da kayıp olan çocuklarla ilgili faili meçhul kalan tek kayıp vakası olan Sinem Özdemir'in bulunması için özel ekipler kurulmuş ancak sonuç alınamamıştı. Samsun'un İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesinde ki evinin önünde oynarken 2000 yılında arkasında hiç bir iz bırakmadan kayıplara karışan Sinem Özdemir'in aradan geçen yıllar içerisinde 17 yışanda ki halini gösteren robot resimleri de çizilmişti. 

Kayıp Sinem Özdemir'in annesi ve babası Ayşe-Mahmut Özdemir, tam 18 yıldır 5 yaşında iken kaybolan kızlarından gelecek iyi bir haber bekliyor.

Öte yandan kayıp Sinem Özdemir'in annesi ve babası Show Tv'de yayınlanan Gece Hattı programında bir yıl önce (Kızlarının kayıp olduğu 17'inci yılda) şunları dile getirmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin Samsun Sebze ve Meyve Hali esnaflarının sorunlarını dinledi

Zihni Şahin Samsun Sebze ve Meyve Hali esnaflarının sorunlarını dinledi