16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'UN KAVAK İLÇE BELEDİYESİ BAŞKANI İBRAHİM SARICAOĞLU İMAJ YAPTI SAKAL BIRAKTI

Samsun'un Kavak ilçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu imaj yaptı sakal bıraktı

Samsun'un Kavak İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu imaj değişikliği yaparak sakal bırakırken, Yosunlu Mahallesi Dernek Başkanı Cavit Yıldırım ve Yosunlu Mahallesi Muhtarı Talip Comart Başkan Sarıcaoğlu'na hizmetlerinden dolayı başarı ödülü verdi.

28 Aralık 2017 Perşembe 18:03 GÜNCEL
Samsun'un Kavak ilçesi  Yosunlu Mahallesi Dernek Başkanı Cavit Yıldırım ve Yosunlu Mahallesi Muhtarı Talip Comart, Kavak İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'na Kavak ve mahallelerine yapmış olduğu çalışmalardan dolayı hizmet başarı ödülleri verdi. Ödül törenine katılan vatandaşlardan birinin ise Sarıcaoğlu ile sürekli selfie yapması ise dikkat çekti.

Samsun'un Kavak ilçesinde bulunan Yosunlu Mahallesi Dernek Başkanı Cavit Yıldırım ve Yosunlu Mahallesi Muhtarı Talip Comart tarafından başarı ödülüne layık görülen Kavak İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,  “Benim tüm Kavak halkına hizmet için verilmiş bir sözüm var ve bu sözümü yerine getirmenin mutluluğunu bu almış olduğum ödüllerle yaşıyorum” dedi.

Samsun’da bulunan Kavaklı muhtarlarından katıldığı programda duygu dolu anlar yaşayan Başkan Sarıcaoğlu almış olduğu ödüllere teşekkür ederek konuşmasına şu şekilde devam etti; “Kavak’ta bulunan hemşehrilerimin yanı sıra Kavak dışında yaşayan Kavaklılarımızın da gönlünde taht kurmak beni çok duygulandırdı. Bugün burada bulunmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Yosunlu Mahallesi Dernek Başkanımız sayın Cavit Yıldırım ve Yosunlu Mahallesi Muhtarımız sayın Talip Comart’a ödüllerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.“2017 Yılı’nın Bereketini 2018 Yılında da Yaşayacağız”

Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu düzenlenen ödül töreninde yaptığı konuşmada “2017 yılında hizmet yönünden ilçemiz çok bereketli bir yıl geçirdi. Doğalgaz ve cezaevi gibi büyük projelerin imzaları 2017 yılında atıldı. Bu yıl Kavak adına çok bereketli bir yıl oldu. Çalışmalarımız aralıksız devam ettiği için 2018 yılında da ilçemizi çok daha güzel sürprizler bekliyor. Çalışmalarımızdan dolayı bizleri bu ödüle layık gören değerli hemşehrilerim hizmetin en iyisine her zaman layıklar. Kavak artık çok daha iyi çalışmalar ile adından sıkça söz ettirmeye devam edecek” ifadelerinde bulundu.“Gönüllere Dokunmaya Devam Edeceğiz”

Sarıcaoğlu; “Yaptığımız çalışmalar ile gönüllere dokunmaya vatandaşlarımızı her alanda memnun etmeye devam edeceğiz. Biz buraya hizmet için geldik ve hizmetinde de en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Siz değerli Samsunlu muhtarlarımız bugün buraya işinizi gücünüzü bırakıp geldiyseniz gönüllere girmeyi en iyi şekilde başarmışız ve doğru çizgide gidiyoruz demektir. Birlik ve beraberliğimiz ilçemizdeki vatandaşlarımızda olduğu gibi ilçe dışında yaşayan hemşehrilerimiz de de devam edecek. Hizmet için geldik hizmet için varız ve hizmet için durmak yok çalışmaya devam” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'da Erkurt Tutu, İzzet Altuntaş'ın Şeytani Plan suçlamasına yanıt verdi

Samsunspor'da Erkurt Tutu, İzzet Altuntaş'ın Şeytani Plan suçlamasına yanıt verdi