15 Kasım 2019 Cuma

SAMSUN'UN SALIPAZARI BELEDİYE BAŞKANI HALİL AKGÜL: 31 MART'TA EN YÜKSEK OYU ALACAĞIZ

Samsun'un Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül: 31 Mart'ta en yüksek oyu alacağız

Samsun'un Salıpazarı ilçe Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Halil Akgül, MHP ile Salıpazarı ilçesinde kenetlendiklerini 31 Mart yerel seçimlerinde en yüksek oyu olacaklarını açıkladı.

10 Mart 2019 Pazar 18:52 GÜNCEL

Samsun'un Salıpazarı Belediye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Halil Akgül "Cumhur ittifakı Milletin aklı diyerek, Salıpazarı ilçesinde en yüksek oyu alacağız” dedi.


MİLLETİN AKLI CUMHUR İTTİFAKI
Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Halil Akgül Mahalli İdareler seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı ile uyumlu bir şekilde çalıştıklarını  “Cumhur İttifakı millet aklı Salıpazarı’nda gümbür gümbür geliyoruz. İlçemizde en güzel hizmetleri vermek için bir araya geldik. Allah’ın izniyle bunu en iyi şekilde yapacağımıza, yürekten inanıyoruz” diye konuştu.

“MHP İLE KENETLENDİK”
Yaklaşan seçimlerin önemine dikkat çeken Salıpazarı Belediye Başkanı  ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Akgül Cumhur İttifakının ülke için beka meselesi olduğunu belirtti. Birlik ve beraberlik mesajları veren Akgül, “Önümüzde bir yerel seçim var. İnşallah birlik ve beraberliğimizi güçlendirirsek hem liderlerimizin işini kolaylaştırır hem de devletimizin milletimizin bekasını sağlamış oluruz. AK Parti ve MHP teşkilatları olarak birbirimize kenetlendik. Birlik ve beraberlik içerisinde başarıya koşacağımıza inanıyoruz” dedi.“EN YÜKSEK OYU ALACAĞIZ”
Cumhur İttifakı Ak Parti Adayı Akgül 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler seçimleri öncesi vatandaşlara bu ittifakın önemini anlattıkları  belirterek şunları söyle devam etti.“Cumhur İttifakının adayları olarak bir yola çıktık. Allah yolumuzu hayırlı eylesin. Bundan sonra ortak programlar yaparak halkımız ile buluşacağız. Cumhur İttifakı olarak en yüksek oyu alıp uyum içerisinde çalışarak halkımıza en güzel hizmetleri kazandıracağız.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar: Birileri konuşur biz icraat yaparız

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar: Birileri konuşur biz icraat yaparız